The Republic of the union of myanmar

Ministry Of Electricity And Energy

Breaking News :

မြန်မာ့ရေနနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်းမှ အသစ်ခေါ်ယူခန့်ထားမည့် ရာထူးများအတွက် ဖြေဆိုရမည့် နေ့ရက်၊ အချိန်၊ စာဖြေဌာန၊ ခုံနံပါတ်တို့ကို အသိပေးကြေညာခြင်း

                    လျှပ်စစ်နှင့်စွမ်းအင်ဝန်ကြီးဌာန၊ မြန်မာ့ရေနနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်းမှ ၁၈၀၀၀၀-၂၀၀၀-၁၉၀၀၀၀ တန်း အသစ်ခေါ်ယူခန့်ထားမည့် အငယ်တန်းစာရေး (၄၅) နေရာ၊ စက်မှုကျွမ်းကျင် - ၄ (၅၃) နေရာ ၊ စာရင်းကိုင် - ၄ (၃) နေရာတို့အတွက် သက်မှတ်အရည်အချင်းနှင့် ပြည့်မီသည့် လျှောက်ထားသူပုဂ္ဂိုလ်စုစုပေါင်း (၄၄၂) အား သက်ဆိုင်ရာ ရေနံမြေ/ဒေသအသီးသီးရှိ စာဖြေဌာန (၉) ခု၌ ၃၀-၅-၂၀၂၀ ရက်နေ့တွင် ရေးဖြေစာမေးပွဲ (၃) နာရီမေးခွန်းလွှာ (မြန်မာစာ၊ အင်္ဂလိပ်စာ၊ အထွေထွေဗဟုသုတ) ကို နံနက် (၉:၀၀) နာရီမှ (၁၂:၀၀) နာရီအထိ ဖြေဆိုသွားမည်ဖြစ်ပါကြောင်းနှင့် အဆိုပါ ပုဂ္ဂိုလ် (၄၄၂) ဦး ရေးဖြေစာမေးပွဲဖြေဆိုနိုင်ရေးအတွက် ၎င်းတို့ ဖြေဆိုရမည့် နေ့ရက်၊ အချိန်၊ စာဖြေဌာန၊ ခုံနံပါတ်တို့ကို သိရှိနိုင်ပါရန် အောက်ပါအတိုင်း အသိပေးကြေညာပါသည်-

မြန်မာ့ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်းမှ ခေါ်ယူမည့် လစာနှုန်း ၁၈၀၀၀၀-၂၀၀၀-၁၉၀၀၀၀ တန်း  အသစ်ခန့် ထားမည့် အငယ်တန်းစာရေး(၄၅ )နေရာသို့ သတ်မှတ်အရည်အချင်းပြည့်မီသည့် လျောက်ထားသူ (၃၆၄) ဉီးစာရင်းအား  ရေးဖြေစာမေးပွဲဖြေဆိုနိုင်ရန် စာစစ်ဌာနများအလိုက် ခွဲဝေထားရှိမှုစာရင်းတင်ပြခြင်း 

စဉ် စာစစ်ဌာနများ လျောက်ထား သူဉီးရေ ဖြေဆိုမည့်
ခုံနံပါတ်
ရုံးချုပ်ကိုယ်စားလှယ်/
စာဖြေဌာနတာဝန်ခံ
ဆက်သွယ်ရမည့်
ဖုန်းနံပါတ်များ
မန်းရေနံမြေ
စာစစ်ဌာန
၈၆ ၁-၈၆ ဒေါ်စိုးစိုးသူ၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးရဲနိုင် ၊ အထွေထွေမန်နေဂျာ(မန်း)
၀၉-၄၂၀၇၀၆၃၆၀
၀၉-၂၃၀၅၅၂၈
အရာတော်ရေနံမြေ
စာစစ်ဌာန
၂၇ ၈၇-၁၁၃ ဦးမြင့်ကျော်ဦး၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးမျိုးမင်းနိုင် ၊ ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာ
၀၉-၄၂၉၂၁၂၀၆၁
၀၉-၉၇၆၄၃၆၅၃၄
ချောက်ရေနံမြေ
စာစစ်ဌာန
၅၂ ၁၁၄-၁၆၅ ဦးဟိန်းဇော်၊ မန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးကိုကိုသက်၊ အ‌ထွေထွေမန်နေဂျာ(ချောက်)
၀၉-၂၆၄၇၉၄၆၆၃
၀၉-၉၇၀၉၇၀၁၅၂
ရေနံချောင်းရေနံမြေ
စာစစ်ဌာန
၃၆ ၁၆၆-၂၀၁ ဒေါ်ကေခိုင်မိုး၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးခွန်မျိုးသန့်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(ရေနံချောင်း) ၀၉-၉၇၉၁၇၀၆၅၁
 ၀၉-၂၆၂၄၆၇၀၇၇
ရုံးအမှတ်(၄၄)စာစစ်ဌာန
နေပြည်တော်
၆၁ ၂၀၂-၂၆၂ ဦးကိုကိုမောင်၊မန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ၀၉-၂၅၆၁၀၅၃၃၈
 ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
စိမ်းလဲ့မေရုံးစာစစ်ဌာန
(ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး)
၂၂ ၂၆၃-၂၈၄ ဦးအောင်မျိုးမင်း၊ ဒု-အထွေထွေမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးတင်ထွန်းနိုင်၊ အထွေထွေမန်နေဂျာ(သာကေတ)                 ၀၉-၄၅၀၀၇၁၆၇၁                 ၀၉-၄၃၁၈၉၇၁၉
ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာရုံး၊
စာစစ်ဌာန(မန္တလေး)
၃၁ ၂၈၅-၃၁၅ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးသိန်းစိုးခန့်၊ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာ (မန္တလေး)         ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁             ၀၉-၄၀၂၅၀၉၁၀၀
ပြည်ရေနံမြေစာစစ်ဌာန ၂၂ ၃၁၆-၃၃၇ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးမင်းနိုင်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(ပြည်) ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
၀၉-၉၇၂၅၉၀၆၉၀
မြန်အောင်ရေနံမြေစာစစ်ဌာန ၂၇ ၃၃၈-၃၆၄ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးလှမြင့်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(မြန်အောင်) ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
 ၀၉-၉၇၀၇၀၃၄၈၄
  စုစုပေါင်း ၃၆၄      
မှတ်ချက်။  မူလ လျှောက်ထားသူ (၃၉၀)ဉီးအနက် အချက်အလက်မပြည့်စုံ၍ (၂၆)ဉီးပယ်ဖျက်၍ ကျန်ရှိ ပုဂ္ဂိုလ်(၃၆၄)ဉီးအား ရေးဖြေ ဖြေဆိုမည်ဖြစ်ပါသည်။

 

မန်းရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၈၆)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပါတ်
အငယ်တန်းစာရေး
မချိုမြိန်သံစဉ် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၄၂၉ ဦးညီညီလွင် ၂၃-၃-၁၉၉၈ BA(Myanmr) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၆၆၂၄၃၄၃၄၆
မသိမ့်သိမ့်သူ ၈/ပဖန(နိုင်) ၁၃၂၆၅၂ ဦးအောင်အောင် ၂၇-၃-၁၉၉၇ B.SC(Biochemistry) ပွင့်ဖြူမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၂၀၅၃၂၁၆
မဇူမီမီမြင့် ၈/မဘန(နိုင်) ၁၂၇၈၅၅ ဦးမြင့်သိန်း ၃-၄-၁၉၉၇ BA(English) ထောက်ရှာပင်ကမ်းနီရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၆၄၉၂၀၂၁
မနန်းသူဇာ ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၅၉၇၂ ဦးအောင်သန်းငွေ ၃၀-၅-၁၉၈၈ BA(ဒသနိကဗေဒ) မန်းရေနံမြေ၊အိမ်ရာ(၄) မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၇၀၁၆၂၀၁
​မောင်ကျော်သက်ထွန်း ၈/မဘန(နိုင်)၂၀၈၅၈၂ ဦးသိန်းထွန်း ၂၇-၇-၁၉၉၂ BA( Geog;) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၁၈၅၅၂
မနှင်းပွင့်ခိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၃၆၈၂ ဦးတင်ဦး ၁၅-၉-၁၉၉၀ BSc(Maths;) မန်းရေန့မြေ၊ မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၂၀၂၀၈၀၀
မဖြိုးမို့မို့ကို ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၄၇၄၅ ဦးလှမင်းသိန်း ၂၇-၈-၁၉၉၈ BSc(Biochem;) ထောက်ရှာပင်ကမ်းနီရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၀၃၂၄၁၄၆
မယမင်းသွင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၈၀၆ ဦးအောင်ကြည်လွင် ၂၅-၁-၁၉၉၇ BSc(Maths;) အိမ်ရာ(၁) မန်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၂၃၁၀၆၅
​မောင်သက်ပိုင်ကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၇၃၇၉ ဦးဝင်းသန်း ၂-၆-၁၉၉၆ BSc(Zool;) ​ထောက်ရှာပင်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၀၆၃၁၂၁၉
၁၀ မတင်ဇာဝင်း ၇/ရတန(နိုင်)၁၂၅၉၄၈ ဦးအောင်ဝင်း ၃၀-၆-၁၉၉၁ BA( Geog;) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၈၉၂၃၅၃၇၃၃ ၁၀
၁၁ ​မောင်အောင်ဆန်းလင်း ၈/တတ(နိုင်)၁၆၅၆၉၄ ဦးညိုတင် ၁၀-၁၁-၁၉၉၂ LLB ​တောင်တွင်းကြီးမြို့နယ်၊ မကွေးတိုင်း မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၁၃၇၆၇၆ ၁၁
၁၂ မဝင်းစန္ဒာဖြိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၅၂၇၇၄ ဦးလှိုင်မြင့် ၃၁-၅-၁၉၉၅ BBSC(Eco) ဖိုးပေါက်စုရွာ၊ ရွှေလှေအုပ်စု၊ ပွင့်ဖြူမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၉၄၄၃၆၅ ၁၂
၁၃ ​မောင်ကျော်သက်ဦး ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၆၉၃ ဦးတင်ကျော်ဦး ၂၅-၇-၁၉၉၄ BSc(Biochem;) ​ ရွှေရောင်တော်ကျေးရွာ၊ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၂၆၀၅၇၄၃ ၁၃
၁၄ ​မောင်ကျော်သက်နိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၀၄၆၇ ဦးနိုင်ဝင်း ၂၇-၇-၁၉၉၈ BSc(Biochem;) ​ကျောက်ဆစ်ကုန်းကျေးရွာ၊ မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၂၀၂၀၉ ၁၄
၁၅ မသီရိစိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၅၆၁၇ ဉီးဂင်ဒိတ်လျှံ ၂၆-၃-၁၉၉၃ BSc(Maths;) မန်ရေနံမြေ၊ အိမ်ယာ-၄ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၆၇၀၁၁၀၅၄ ၁၅
၁၆ မယုယုလှိုင် ၇/ရတန(နိုင်)၀၉၃၃၈၈ ဉီးမြင့်လှိုင် ၂၂-၄-၁၉၈၇ BA(Myanmr) ​ရေွရောင်တော်ဝန်ထမ်း၊အိပ်ဆာင်ထောက်ရှာပင် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၈၃၉၆၈၉၀၁ ၁၆
၁၇ မဝင်းရည်ထွန်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၃၅၁၀၄ ဦးသောင်းဝင်း ၁၂.၅.၁၉၉၄ BA(Eco) ​ထောက်ရှာပင်ကျေးရွာ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၉၀၆၃၃၂၆ ၁၇
၁၈ ​မောင်အံ့ထူးအောင် ၈/မဘန(နိင်)၁၄၆၄၉၂ ဉီးသိန်းထွဋ် ၅-၅-၁၉၉၈ BSc(Geology) မင်းဘူးစကုမြို့နယ်၊ မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၆၇၈၈၃၅၄၄ ၁၈
၁၉ ​မောင်ကျော်မျိုးအောင် ၈/ဆဖန(နိုင်)၀၈၂၀၀၂ ဦးစောရွှေ ၂၂-၂-၁၉၉၄ BSc(Geology) ကူရည်ရွာမရွာ၊ မကွေးတိုင်း မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၀၄၂၉၀၀၀၇ ၁၉
၂၀ ​မောင်ဝေဖြိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၂၆၂၅၃ ဦးမြင့်လွင် ၂-၉-၁၉၉၂ BA(History) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၇၃၃၄၃၃၂ ၂၀
၂၁ ​မောင်ကျော်နိုင်စိုး ၁၁/စတန(နိုင်)၁၁၄၁၄၂ ဦးသန်းရွှေ ၂၀-၈-၁၉၉၄ BA(Myanmr) အမြင့်ကျွဣ်းကျေးရွာ၊ ရခိုင်ပြည်နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၀၂၀၃၉၁၉ ၂၁
၂၂ ​မဟေမာန်အောင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၉၃၆၄ ဦးတင်အောင် ၁-၆-၁၉၉၀ BSc(Botany) ရွှေရောင်တော်ကျေးရွာ၊ တောက်ရှာပင် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၂၀၁၈၆၈၆၄ ၂၂
၂၃ မအိအိဖြိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၀၅၄၉ ဦးမြင့်မြတ်အောင် ၁၈-၅-၁၉၉၄ BA(Myanmr) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၄၅၅၆၂၈ ၂၃
၂၄ မချောစုလှိုင် ၉/နထက(နိုင်)၁၇၈၅၇၁ ဦးဘိုစိန် ၄-၄-၁၉၉၄ BSc(Physics;) အိမ်ရာ(၄)မန်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၁၇၆၆၈၈၉ ၂၄
၂၅ မဝသုန်ခင်အေး ၈/မကန(နိုင်)၂၅၄၁၄၅ ဦးခင်အေး ၅-၉-၁၉၉၈ BSc(Chem;) တိုင်အမှတ်(၁) ၃-၁ မကွေးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၂၄၉၃၇၇၁ ၂၅
၂၆ မယွန်းမူမူစိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၄၇၄၈ ဦးတင်အောင်မိုး ၁၅-၇-၁၉၉၈ BSc(Botany) မင်းဘူးစကုမြို့နယ်၊ မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၄၈၇၇၂၁၂ ၂၆
၂၇ မအေးသန္တာဖြိုး ၈/မဘန(နိုင််)၁၅၃၉၃၁ ဦးခင်မောင်လွင် ၂၂-၃-၁၉၉၄ BA(History) ထောက်ရှာပင်ကမ်းနီရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၄၅၈၀၇၉၀ ၂၇
၂၈ မအိအိမွန် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၈၃၄ ဦးစိန်ဟန် ၃၁-၁၂-၁၉၉၅ BSc(Physics;) အိမ်ရာ(၃)မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၀၁၅၀၀၅၀ ၂၈
၂၉ မလှလှဝေ ၈/စလန(နိုင်)၁၈၅၆၁၈ ဦးအောငါဌေး ၁-၆-၁၉၉၈ BA(Philosop) ​ပေါင်းပင်းဇင်းရပ်၊ မကွေးတိုင်းဒေသကြီး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၀၆၅၆၂၅ ၂၉
၃၀ မဝေမာအောင် ၈/မဘန(နိုင်) ၀၈၇၅၇၄ ဦးအောင်မင်း ၃၁-၆-၁၉၈၅ BA(Eco) အိမ်အမှ်(၁၅၇) အေးမြရွာ၊ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၄၄၁၄၆၂၉ ၃၀
၃၁ ​မောင်ရန်နိုင်ဖြိုး ၈/မဘန(နိုင်)၀၈၈၇၉၀ ဦးမောင်ငွေ ၅-၂-၁၉၈၉ BSc(Math) ကျီးမင်တက်၊ ဝန်ထမ်းအိမ်ရာထောက်ရှာပင် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၃၉၉၀၂၄၆ ၃၁
၃၂ မမေသော်မိုး ၈/မဘန(နိုင်)၀၈၈၅၇၁ ဦး ရွှေလှဝင်း ၁၆-၆-၁၉၈၇ BA(Myanmr) မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၇၈၇၈၁၉၅ ၃၂
၃၃ မောင်ထက်ဝေလျှံ ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၇၆၅ ဦးသက်ဦး ၁၈-၁၁-၁၉၉၅ BSc(Chem;) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၉၁၄၉၇၄၀ ၃၃
၃၄ ​မောင်ကျော်ကျော်ငြိမ်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၃၆၉၅ ဦးအောင်ကျော်မိုး ၂၆-၁-၁၉၉၃ BSc(Biochem;) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၉၂၈၇၅၀၆ ၃၄
၃၅ ​မောင်နိုင်လင်းထွန်း ၈/မဘန(နိုင်)၀၇၅၅၉၅ ဦးပေါက်စံ ၁၇-၈-၁၉၈၅ BA( Geog;) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၅၆၀၀၃၆၆ ၃၅
၃၆ မယဉ်ယဉ်မွန်စိုး ၈/မဘန(နိုင်)၀၉၄၈၁၈ ဦးတင်မိုး ၁၂-၂-၁၉၈၆ BA( Geog;) ​အေးမြကျေးရွာ၊မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၆၆၇၁၅၅၃၃၇ ၃၆
၃၇ မဇာဇာသိမ့် ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၈၅၄၈ ဦးကြည်မောင် ၁၅-၂-၁၉၉၄ BSc(Botany)Hons မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၉၁၆၅၂၀၁ ၃၇
၃၈ ​မောင်မျိုးမင်းခိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၀၅၅၀ ဦးဝင်းမောင် ၁-၄-၁၉၉၃ BA( Geog;) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၉၀၉၃၄၆၀ ၃၈
၃၉ ​မောင်ဝေယံကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၇၇၂ ဦးငြိမ်းလွင် ၂၄-၇-၁၉၉၆ BA( Geog;) အိမ်(၂) မန်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၆၇၁၀၃၅၇၀၁ ၃၉
၄၀ ​မောင်ချမ်းမြတ်စိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၀၃၁၉၉ ဦးကျော်စိုးမောင် ၂၇-၄-၁၉၈၇ BSc(Geology) မန်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၂၀၂၁၇၀၁ ၄၀
၄၁ ​မောင်လှိုင်မိုးကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၅၇၁၈၉ ဦးအောင်ကျော်ဆန်း ၂-၆-၁၉၉၇ BA( Geog;) မင်းဘူးစကုမြို့နယ်၊ မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၃၃၁၂၄၇၄ ၄၁
၄၂ မစုစုလှိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၈၉၉ ဦးဇော်မင်း ၁၆-၁-၁၉၉၆ BSc(Zool;) မင်းဘူးစကုမြို့နယ်၊ အောက်ကျောင်းကျေးရွာ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၉၂၃၅၁၆၁ ၄၂
၄၃ မစုမြတ်နွယ် ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၇၁၆၈ ဦးဇော်မင်း ၂၃-၅-၁၉၉၇ BA (history;) အောက်ကျောင်းကျေးရွာ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၆၆၅၉၈၉၀၅ ၄၃
၄၄ မောင်ဟိန်းမင်းထက် ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၄၁၅၈ ဦးအောင်ဝေ ၃၀-၅-၁၉၉၈ BA(Myanmr) အောက်ကျောင်းကျေးရွာ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၉၀၂၈၀၂၇ ၄၄
၄၅ မောင်မိုးမြင့်ပြည့်စုံ ၈/မကန(နိုင်)၂၉၄၂၃၅ ဦးမြင့်သိန်း ၁၂-၁၀-၁၉၉၅ BSC (Physics;) ရွာသစ်ရပ်ကွက် ၊မကွေးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၄၃၆၃၅၃၄ ၄၅
၄၆ မစန်းစန်းခိုင် ၉/မလန(နိုင်)၁၁၅၅၃၉ ဦးသောင်းမြင့် ၇-၁၀-၁၉၈၆ BA(Myanmr) မန်းရေနံမြေ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၅၈၄၃၆ ၄၆
၄၇ မပိုးအိအိဇော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၁၀၉၀ ဦးသန်းဇော် ၁၁/၀၆/၁၉၉၇ BA (Gego ;) မန်းရေနံမြေ၊မီးသတ်ဘားတိုက်၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၁၈၆၁၁ ၄၇
၄၈ မောင်ခိုင်ဇော်ဦး ၈/ခမန(နိုင်)၁၅၈၁၉၆ ဦးသန်းဇော် ၂၇-၁-၁၉၉၂ BSC (geology;) မန်းရေနံမြေ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၀၁၉၀၇၈၇ ၄၈
၄၉ မောင်အောင်ချမ်းသာ ၈/မဘန(နိုင်)၁၃၀၂၅၂ ဦးဇော်မင်း ၁၆-၅-၁၉၉၇ BA (Gego ;) မန်းရေနံမြေ၊မီးသတ်ဘားတိုက်၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၇၅၅၁၁၀၅ ၄၉
၅၀ မလဲ့လဲ့ဖြူ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၃၅၁ ဦးစိန်မင်း ၁၇-၂-၁၉၉၆ BA (Gego ;) ရွှေရောင်တော်ရေနံရွာ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၀၁၄၀၁၇ ၅၀
၅၁ မသဉ္ဇာရွှန်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၃၄၇၀၆ ဦးဝင်းမြင့်မောင် ၂၃-၃-၁၉၉၁ BA (Eco;) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ၊မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၂၉၅၅၀၂၇၀ ၅၁
၅၂ မဖြိုးနန္ဒာ ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၃၉၁၁ ဦးတင်ဌေးအောင် ၁၈-၄-၁၉၉၇ BSc(Zool;) မင်းဘူး စကုမြို့နယ် ၊မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၃၁၉၈၂ ၅၂
၅၃ မဖြိုးပပမင်း ၈/မလန(နိုင်)၀၉၉၅၀၇ ဦးအေးလွင် ၂၅-၁၂-၁၉၉၇ BA (English;) မြင်သာ(၂၅)လမ်း ၊မကွေးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၈၃၉၅၄၂၁ ၅၃
၅၄ မလှလှဌေး ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၅၂၆၂ ဦးစံသောင်း ၁-၁-၁၉၉၅ BA (Gego ;) ဖလံရုံကျေးရွာ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၈၈၉၂၉၉၈၅၂ ၅၄
၅၅ မနှင်းပွင့်ခိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၃၆၈၂ ဦးတင်ဦး ၁၅-၉-၁၉၉၀ BSc(Maths;) မင်းဘူးမြို့ ၊မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၂၀၂၀၈၀၀ ၅၅
၅၆ မဖြူဖြူဝင်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၁၃၄၇ ဦးစိန်မင်း ၁-၅-၁၉၉၂ BA (Eco;) ရွှေမင်္ဂလာရပ်ကွက် ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၃၁၄၄၂၄၁ ၅၆
၅၇ မယမင်းနိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၂၁၃၅ ဦးသန်းနိုင် ၁၅-၇-၁၉၉၂ BA (history;) ထောက်ရှာပင် ကမ်းနီရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၈၀၆၈၄၄၃ ၅၇
၅၈ မဟေမာကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၅၄၉ ဦးကျော်ထွေး ၂၉-၂-၁၉၉၂ BA (history;) မီးသတ်ဘားတိုက် ၊မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၁၄၈၅၈၅၀ ၅၈
၅၉ မောင်စည်သူအောင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၆၉၇ ဦးအေးချို ၂၈-၁-၁၉၉၄ BA (Gego ;) မင်းဘူးစကုမြို့နယ်၊ ကျွဲသိုးမြောင်ရွာ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၅၁၄၇၁၂၁၂ ၅၉
၆၀ မအကြင်နာပို ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၄၁၁ ဦးစိုးနိုင်  ၁၀-၅-၁၉၉၈ BA (English;) အိမ်ရာ (၃)မင်းဘူးမြို့ ၊မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၉၄၄၇၆ ၆၀
၆၁ မသိမ့်ဝေဝေဖူး ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၀၅၆၂ ဦးသိန်းနိုင်ဝင်း ၂၅-၆-၁၉၉၃ BA (Eco;) အိမ်ရာ(၄) မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၁၄၀၃၅၈ ၆၁
၆၂ မစုဝါနှင်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၈၁၈ ဦးသန်းလှိုင် ၅-၈-၁၉၉၇ BSC (Chemistry;) အိမ်ရာ (၁) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၃၅၂၃၁၈၁ ၆၂
၆၃ မောင်အောင်ဟိန်းထက် ၁၁/ကဖန(နိုင်)၀၉၀၇၈၁ ဦးမောင်ဟန် ၁၅-၁၂-၁၉၉၃  ( LLB) ရခိုင်ပြည်နယ်ကျောက်ဖြူမြို့ မန်းရေနံမြေ မရှိ ၆၃
၆၄ မောင်ဟိန်းအောင်သူ ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၆၀၀၁ ဦးဝင်းအေး ၂၁-၂-၁၉၉၇ BSC (Chemistry;) ရွာသာယာကျေးရွာ ၊မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၉၉၇၈၆၅၄ ၆၄
၆၅ မစုမြတ်ကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၃၄၄၉၉၇ ဦးကျော်ဆန်း ၁၀-၂-၁၉၉၇ BA (Gego ;) ဖလံရုံကျေးရွာ ၊မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ မရှိ ၆၅
၆၆ မကေသွယ်နှင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၁၈၂၇၀ ဦးခင်မောင်ဦး ၁၅-၇-၁၉၉၀ BSc(Phys;)LCCI 1,2 ​ထောက်ရှာပင်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၀၁၂၀၃၇၉ ၆၆
၆၇ မသီရိဝေလွင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၇၅၂ ဦးမြင့်လွင် ၁၉-၁-၁၉၉၆ MSc(Math) အိမ်ရာ(၁) မန်ရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၉၉၉၇၄၄၈ ၆၇
၆၈ ​မသန္တာညွန့် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၄၉၉၆ ဦးမြင့်ကို ၇-၃-၁၉၉၇ BA (English;) ​ထောက်ရှာပင်ရေနံမြေ ၊ဖလံရုံကျေးရွာ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၄၇၅၅၂၂၁ ၆၈
၆၉ မနှစ်သက်ဦး ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၅၇၈၅ ဦးဇော်ဦး ၁၂-၁၀-၁၉၉၀ BA (history;) မယ်ဘေးကန်းကျေးရွာ၊ မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၉၁၆၈၅၈၄ ၆၉
၇၀ မပိုးဒါလီသက်နောင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၇၇၅ ဦးသက်နောင် ၂၉-၁-၁၉၉၈ BA(Myanmr) မန်းရေနံမြေ၊ အိမ်ယာ(၁) မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၂၃၂၈၇၁၂ ၇၀
၇၁ ​မောင်မင်းမင်းသူ ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၇၁၈ ဦးတင်ဝင်း ၁၂-၃-၁၉၉၂ BA (history;) ​ရွှေတပင်ရွာ၊ မင်းဘူးစကုမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၉၉၈၄၂၂၅ ၇၁
၇၂ ​မောင်နိုင်မင်းကျော် ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၆၆၈ ဦးကြည်ဝင်း ၁၂-၉-၁၉၉၂ BSC (geology;) တပင်ရွာ၊ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၇၈၅၆၁၃၉ ၇၂
၇၃ မသိမ့်ဇာခြည်မျိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၆၉၁၅ ဦးမောင်မောင်မျိုး ၂၀-၅-၁၉၉၅ BA (Gego ;) ကျွဲသိုးမျှောင်ရွာ၊ မင်းဘူးမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၈၀၀၄၂၆၇ ၇၃
၇၄ မဆုရတနာဌေး ၈/မကန(နိုင်)၂၀၈၈၅၅ ဦးသိန်းဌေး ၇-၃-၁၉၉၅ BA (Gego ;) အမှတ်(၃၆)ရန်မျိုးနိုင်(၃)လမ်းမကွေးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၉၇၇၄၈ ၇၄
၇၅ မဇာဇာထွန်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၉၈၃၈ ဦးစန်းအောင် ၂၃-၂-၁၉၉၈ BSC (Physics;) ရွာသာကျေးရွာ၊ မင်းဘူးစကုမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၂၈၂၃၉၆၁ ၇၅
၇၆ မမိုးသန္တာ ၈/မဘန(နိုင်)၁၃၅၀၉၉ ဦးကိုလေး ၃-၆-၁၉၉၄ BSC (geology;) နဂါးပွတ်တောင်အနီး၊ မင်းဘူးမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၇၂၃၄၆၄၂ ၇၆
၇၇ မခင်ပပခိုင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၃၁၉ ဦးကျော်ကျော်လတ် ၀၁/၀၆/၁၉၉၉ BA (history;) မန်းရေနံမြေ၊မီးသတ်ဘားတိုက် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၅၃၇၂၆၂၄ ၇၇
၇၈ မသက်ဖူးဇင် ၈/မတန(နိုင်)၂၃၀၄၀၄ ဦးဌေးဦးဇော် ၂၃-၅-၁၉၉၈ BA (English;) မန်ရေနံမြေ၊ မီးသတ်ဘားတိုက် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၉၆၉၃၁၀၀ ၇၈
၇၉ ​မောင်ဖြိုးဝေလင်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၇၆၄ ဦးသန်းစော ၁၇-၆-၁၉၉၆ BSC (geology;) အိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ၊ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၀၂၃၀၄၄၀ ၇၉
၈၀ မောင်ဟိန်းထက်အောင် ၈/မကန(နိုင်)၂၁၇၂၈၃ ဦးအောင်မိုးလွင် ၂၇-၃-၁၉၉၂ BSC (geology;) ​အောင်စေတနာ(ဘီ) မကွေးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၄၇၁၃၈ ၈၀
၈၁ မအိအိဖြိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၃၈၅၇ ဦးမြသောင်း ၂၈-၄-၁၉၉၆ BA(Myanmr) အမှတ်(၃)ရပ်ကွက်၊ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၇၂၁၆၄၇၃ ၈၁
၈၂ ​မောင်ဇော်မျိုးအောင် ၈/မကန(နိုင်)၂၁၉၆၃၀ ဦးခင်မောင်စိုး ၃-၉-၁၉၉၅ LLB မြင်သာရပ်ကွက်၊ အိမ်အမှတ်(၁၈၂)မကွေး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၁၇၅၂၆၅၃ ၈၂
၈၃ မောင်အောင်နိုင်ဖြိုး ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၂၄၁ ဦးတင်ဦး ၆-၂-၁၉၉၉ BSC (Chemistry;) ရွှေရောင်တော်ရွာ ၊မကွေးတိုင်း ၊မင်းဘူး မန်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၆၂၃၂၉၄၅ ၈၃
၈၄ မောင်အောင်စိုးမင်း ၈/မဘန(နိုင်)၀၉၉၀၈၀ ဦးသိန်းရဲထွန်း ၃-၆-၁၉၉၀ MSC (Botany;) ရွှေ‌ရောင်တော်ရွာ မင်းဘူးမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၂၃၁၁၆၂ ၈၄
၈၅ ဦးကျော်မျိုးအောင် ၈/ဆဇန(နိုင်)၀၈၂၀၀၂ ဦးစောရွှေ ၂၂-၂-၁၉၉၄ MSc(Geo;) ကူရှည်ရွာမကျေးရွာ၊ ဆိပ်ဖြူမြို့နယ် မန်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၁၆၃၁၉ ၈၅
၈၆ မောင်ဖြိုးဝေအောင် ၈/မလန(နိုင်)၀၈၂၂၅၁ ဦးမြင့်ဆွေ ၃-၆-၁၉၉၃ BSC(Chemistry) အမှတ်(၃)၊ အထက်မင်းလှမြို့ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၂၀၂၂၃၅၄၇ ၈၆

 

အရာတော်ရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၂၇)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပတ်
အငယ်တန်းစာရေး
မကလျာ ၈/ပခက(နိုင်)၂၉၆၇၄၃ ဦးလှအောင် ၂၀-၁၂-၁၉၉၃ B.S.c(Chem;) မြောက်ရွာယာ၊ဆိက္ခဝအုပ်စု ၊ ပခုက္ကူမြို့နယ် အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၀၂၈၀၆၃၁ ၈၇
​မနှင်းနုဝင်း ၈/ပခက(နိုင်) ၂၀၇၈၀၈ ဦးဌေးဝင်း ၂၉-၄-၁၉၈၉ BSc(Phys;) အရာတော်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၁၇၄၂၆၃၆ ၈၈
​မောင်ကောင်းမြတ်ဖြိုး ၈/ပခက(နိုင်)၂၅၃၆၆၃ ဦးဝင်းမော် ၅-၅-၁၉၉၂ BA(English) အရာတော်ရေနံမြေ၊  အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၆၄၄၈၀ ၈၉
မနွယ်နီဦး ၈/ပခက(နိုင်)၂၆၂၈၃၅ ဦးကိုကိုလတ် ၁၁-၆-၁၉၉၃ BA(Eng;) သရက်တန်းရပ်ကွက်၊ ပခုက္ကူမြို့ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၁၈၃၉၆၂၄ ၉၀
​မောင်ရှင်းခန့်ကို ၈/ပခက(နိုင်)၂၇၅၅၇၉ ဦးအေးကို ၂၃-၁၁-၁၉၉၄ BA(Eng;) ဆိက္ခဝကျေးရွာ၊ ပခုက္ကူမြို့ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၀၆၆၁၆၂၅ ၉၁
မနွယ်ဇင်မြင့် ၈/ပခက(နိုင်)၃၀၀၇၃၇ ဦးကျော်မြင့် ၁၅-၉-၁၉၉၈ BSc(Maths;) ပခုက္ကူမြို့ ၊ဆိက္ခဝကျေးရွာ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၂၀၇၀၆၃၉၂ ၉၂
မမျိုးသန္တာဦး ၉/ညဉန(နိုင်)၁၉၅၃၉၈ ဦးဝင်းတင် ၂၀-၁၂-၁၉၉၄ BBSC(Eco) ညောင်ဦးမြို့နယ် ၊လက်ဝဲကျေးရွာ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၁၁၄၄၅၇၄ ၉၃
မပြည်မှူးအိမ် ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၂၈၈၉ ဦးကြည်စိုး ၁-၆-၁၉၈၈ BA(English) ​ကျောက်ခွက်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၈၉၆၃၉၇၅ ၉၄
မနေွးသဉ္ဇာအောင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၂၄၉၁ ဦးကြည်စိုး ၅-၃-၁၉၉၄ BA( Geog;) ​ကျောက်ခွက်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၈၆၈၇၆၅၉ ၉၅
၁၀ မမို့မို့ခင် ၈/ပခက(နိုင်)၂၆၈၇၉၆ ဦးခင်မောင်ရီ ၁၂-၄-၁၉၉၂ BA(Myanmr) ​ကျောက်ခွက်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၁၁၀၈၀၅၇ ၉၆
၁၁ မချမ်းမြေ့ခိုင် ၅/မရန(နိုင်)၂၈၀၃၁၈ ဦးဗိုလ်စန်း ၉-၂-၁၉၉၅ LLB ခတက္ကန်(တ)ကျေးရွာ၊ မုံရွာ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၆၆၅၂၆၂၃ ၉၇
၁၂ မလဲ့ရွှေရည်ဝင်း ၅/မ၇န(နိုင်) ၂၆၅ ၂၇၁ ဦးသန်းဝင်း ၂၁-၁-၁၉၉၇ LLB မုံရွေးရွာ၊ မုံရွာမြို့နယ် အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၇၅၀၇၃၅၂ ၉၈
၁၃ မသိင်္ဂီလွင် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၉၁၆၃၅ ဦးဇော်လွင်ဦး ၁-၈-၁၉၉၈ BA(Eco) ​ကျောက်ခွက်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၅၆၉၅၁၃၁ ၉၉
၁၄ မယဉ်ပြုံးမေ ၈/ပခက(နိုင်)၂၆၂၈၃၇ ဦးမျိုးမင်းဦး ၂၃-၄-၁၉၉၇ BA (Gego ;) အရာတော်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၄၀၃၁၉၇၆၆ ၁၀၀
၁၅ မောင်အောင်မော်ဟိန်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၀၆၂ ဦးမြင့်ကျော် ၃-၈-၁၉၉၆ BA (history;) ကျောက်ခွက်ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၉၃၅၄၆၆၈ ၁၀၁
၁၆ မမေသော်တာ ၉/ညဥန(နိုင်)၂၂၃၉၉၈ ဦးထွန်းထွန်းလွင် ၉-၇-၁၉၉၉ BBSC (Marketing  management) နရသိင်္ခရပ်ကွက် ၊ညောင်ဦးမြို့ မန္တလေး အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၉၇၁၂၄၈၂၁၉ ၁၀၂
၁၇ မောင်ကျော်ကျော်ထွေး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၀၃၇၃၀ ဦးတင်ဦး ၂၉-၂-၁၉၈၈ BSC (geology;) လက်ပံတိုရေနံမြေ ၊မကွေးတိုင်း အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၇၉၀၈၁၃၇ ၁၀၃
၁၈ ​မောင်ရဲမင်းကို ၈/အလန(နိုင်)၁၅၉၅၉၄ ဦးအောင်မင်းလတ် ၁၉-၆-၁၉၉၃ BSc(Zool;) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၆၈၁၉၄၆၁၇၁ ၁၀၄
၁၉ မစုစုဝင်း ၈/ပမန(နိုင်)၁၅၉၂၉၁ ဦးလှိုင်မင်းထွန်း ၁၉-၅-၁၉၉၁ BA(Eng) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၉၇၆၇၆၇၂၄၆ ၁၀၅
၂၀ ​မောင်ရန်နိုင်ဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၈၅၈၉ ဦးမြင့်ကျော် ၄-၃-၁၉၉၂ BA (history;) ​ေကျာက်ခွက်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၉၅၅၁၃၆၀ ၁၀၆
၂၁ မလေးနွယ်ဝင်း ၈/ပခက(နိုင်)၁၅၇၅၀၅ ဦးဝင်းလှိုင် ၁၇-၆-၁၉၉၄ မဟာသဝိဇ္ဖာ (English;) အရာတော်ရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၂၂၃၃၂၀၃ ၁၀၇
၂၂ ​မောင်ဥက္ကာစိုး ၁၄/မအန(နိုင်)၁၉၁၅၄၆ ဦးစိုးဝင်း ၂၁-၅-၁၉၉၄ BSC (geology;) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၆၈၂၆၆၀၆၄၀ ၁၀၈
၂၃ မမို့မို့ ၉/နထက(နိုင်)၁၆၂၀၂၅ ဦးကျော်အေး ၂၄-၄-၁၉၉၃ BSC (Chemistry;) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၈၈၉၀၆၅ ၁၀၉
၂၄ ​မောင်အောင်ကိုမျိုး ၈/ပခက(နိုင်)၂၅၉၁၁၀ ဦးသာအောင် ၇-၂-၁၉၉၅ BA (English;) ပခုက္ကူမြို့ ၊ မကွေးတိုင်း အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၅၂၈၇၆၇၇ ၁၁၀
၂၅ မမေသူဇာအောင် ၈/ညဉန(နိုင်)၂၁၄၀၅၀ ဉီးအောင်မင်း ၂၆-၅-၁၉၉၆ BA(Geography) အုန်းတောရွာ၊ညောင်ဉီးမြို့ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၉၀၃၀၃၈၀၄ ၁၁၁
၂၆ မယွန်းထက်ထက်မျိုးခိုင်  ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၄၆၈၅ ဉီးမျိုးအောင် ၁၄-၂-၁၉၉၆ B.S.c(Chem;) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၀၃၈၅၈၅၇ ၁၁၂
၂၇ မလွင်လွင်မျိုးခိုင်  ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၁၈၄ ဉီးမျိုးအောင် ၀၄/၁၀/၁၉၈၉ BA(Myanmr) လက်ပံတိုရေနံမြေ အရာတော်ရေနံမြေ ၀၉-၄၄၄၈၀၇၅၇၂ ၁၁၃

 

ချောက်ရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၅၂)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပါတ်
အငယ်တန်းစာရေး
​မနှင်းနွယ်ဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၅၅၁၄ ဦးတင်အောင် ၂၁-၃-၁၉၉၇ B.S.c(Chem;) အလယ်ရွာ၊ ချောက်မြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၅၉၇၉၃၄ ၁၁၄
​မသင်းသင်းထွေး ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၅၅၀၂ ဦးခင်မောင်ဝင်း ၂-၅-၁၉၉၇ B.S.c(Chem;) ရသစ်အုပ်စု၊ ချောက်မြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၁၄၃၂၇ ၁၁၅
​မသီရိကျော် ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၄၉၉၂ ဦးထင်ကျော် ၁၁-၄-၁၉၉၇ BSc(Zool;) အမှတ်(၁၀) အေးစေတီရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၅၅၄၈၈၃၅၈ ၁၁၆
‌မနွယ်နီဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၈၂၈ ဦးခင်မောင်ကြည် ၁၁-၁၂-၁၉၉၃ B.S.c(Chem;) အမှတ်(၄) လွတ်လပ်ရေးရပ်ကွက်ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၂၂၃၅၂၁၀၀ ၁၁၇
​မစိုးကလျာဦး ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၃၆၆ ဦးမြင့်လွင် ၂-၂-၁၉၉၃ BBSc (စီးပွားရေး) အုံမြားကြီးကျေးရွာ၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၁၆၅၂၂ ၁၁၈
မကျော့ကျော့ဝေ ၈/ခမန(နိုင်)၂၄၄၃၂၆ ဦးအေးချို ၁၆-၁၂-၁၉၉၄ BA(Eco) ဗဟိုကွက်သစ်ရပ်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၆၉၃၉၃၀၀ ၁၁၉
​မောင်ပိုင်ဦးဇွဲ ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၆၇၈၉ ဦးတင်မောင်ကြည် ၁၀-၆-၁၉၉၆ BSc(Physics;) ​ဇီးချိုပင်ကျေးရွာ၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၈၁၂၂၇၄ ၁၂၀
မပိုးဥ ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၃၅၂၉ ဦးကောင်းခင် ၉-၁၀-၁၉၉၄ BA(History) မကျီးပင်တပ်ကျေးရွာ၊ ချောက်မြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၂၀၇၁၉၄၉၃ ၁၂၁
​မောင်မျိုးမင်းဟိန်း ၈/ခမန(နိုင်)၂၂၃၄၆၃ ဦးယဉ်ထွေး ၈-၂-၁၉၉၈ BSc(Chem;) အမှတ်(၅) ၊ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်၊ ချောက် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၁၇၂၆၇၄၈ ၁၂၂
၁၀ ​မနှင်းဖူးဝေ ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၃၅၅ ဦးသန်းညွန့်ဆွေ ၇-၆-၁၉၉၆ BSc(Maths;) ရေအိုးဇင်းရပ်ကွပ်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၁၈၃၅၈ ၁၂၃
၁၁ ​မောင်ပြည့်ဖြိုးဇင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၈၆၁၁၂ ဦးစောစိုင်းနောင် ၁၆-၆-၁၉၉၅ BSc(Chem;) ရွာဟောင်းရပ်ကွက်၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၄၃၂၂၂၆၆ ၁၂၄
၁၂ မသဲအိဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၈၈၂၆ ဦး ကျော်စိုးဝင်း ၁၄-၂-၁၉၉၇ BA(History) (၁၀)ရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၅၃၇၆၆၀၈၃ ၁၂၅
၁၃ မသက်နွယ်ဇင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၃၉၂၀၀ ဦးဝင်းမြင်အောင် ၁၉-၂-၁၉၉၉ BA(English) အမှတ်(၁၆၄) တောင်ရပ် အရှေ့ရပ်ကွက် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၁၇၀၇၆ ၁၂၆
၁၄ မမြတ်ယမင်းသူ ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၆၉၉၆ ဦးစန်းသောင်း ၂၈-၁၀-၁၉၉၈ BA(History) အမှတ်(၁၅)စံပြမြို့သစ်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၁၂၀၅၅၆၇ ၁၂၇
၁၅ မညိုလဲရည် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၄၇၀၆ ဦး ကျော်သူရ ၂၅-၅-၁၉၉၉ BSc(Bot;) အုံမြားစုရပ်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၅၀၆၉၇၀၀၉ ၁၂၈
၁၆ မောင်ရှိုင်းမင်းထက် ၈/ခမန(နိုင်)၂၄၁၉၄၂ ဦးခရစ္စတိုဖာ ၂၃-၆-၁၉၉၉ BA(History) အမှတ်(၉) ဆေးရုံဝိုင်းရပ်ကွက်၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၂၀၈၉၄၈၄ ၁၂၉
၁၇ မမျိုးသူဇာထွန်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၈၁၂၆ ဦးကျော်ထွန်း ၇-၈-၁၉၉၇ BA(History) အမှတ်(၉) ဆေးရုံဝိုင်းရပ်ကွက်၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၈၄၂၃၆၂၁ ၁၃၀
၁၈ ​မောင်ငြိမ်းမင်းသူ ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၆၃၈၀ ဦးစိုးတင့် ၁၅-၁၀-၁၉၉၀ BSc(Geology) လျှပ်စစ်ဌာန၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၆၃၈၀၁၉၅ ၁၃၁
၁၉ မအေးစန္ဒာ ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၄၄ ဦးဌေးလွင်ဦး ၆-၆-၁၉၉၃ LLB ​ ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၀၄၆၀၁၆၄ ၁၃၂
၂၀ မဟေသူဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၆၂ ဦးအေးမှီ ၂၇-၆-၁၉၉၁ BA(History) ​ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၃၈၈၅၉၂၃ ၁၃၃
၂၁ မစုပိုင်နှင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၇၃၉၃ ဦးစိုးပိုင် ၆-၆-၁၉၉၅ BA(History) အမှတ်(၃၃)အာရှရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၁၀၇၈၉၀၆ ၁၃၄
၂၂ မောင်သီဟသူ ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၆၅၆၉ ဦးစန်းမြင့် ၈-၁၁-၁၉၉၁ BSc(Geology) အမှတ်(၇) အုပ်ဘိုရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၉၆၂၀၆၁၆ ၁၃၅
၂၃ မမိုးဟေမာန် ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၇၃၉၂ ဦးနေထွန်း ၁၃-၅-၁၉၉၈ BSc(Geology) အမှတ်(၅၀) ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၇၆၇၁၄၉၆၁ ၁၃၆
၂၄ မလဲ့လဲ့မူ ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၇၇၆ ဦးပေါစိန် ၁၁-၁၂-၁၉၉၁ BA( Geog;) ကြပ်စုရွာ၊ ချောက်မြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၃၁၇၉၁၄၆ ၁၃၇
၂၅ ​မောင်အောင်နိုင်ထွန်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၂၉၀၃ ဦးရေးမင်း ၂၄-၁၁-၁၉၉၁ BA(History) အမှတ်(၄)အုံမြားစုရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၉၀၄၈၀ ၁၃၈
၂၆ မရှိုင်းအိအိအောင် ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၄၉၅၅ ဦးရဲဖုန်းအောင် ၂၇-၁၂-၁၉၉၅ BSc(Maths;) ​ေချာက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၇၀၇၉၉ ၁၃၉
၂၇ မဖြိုးအိခိုင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၅၄၉ ဦးမြင့်မောင် ၁၄-၆-၁၉၉၂ BA(History) အမှတ်(၁၃) အာရှရပ်ဦ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၅၃၁၃၁၁၃ ၁၄၀
၂၈ မဟေမာန်ကျော် ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၀၂၉၇ ဦးခင်မောင်ကျော် ၁၆-၁၂-၁၉၉၃ BSc(Physics;) ပင်မစက်မှုအလုပ်ရုံဌာန၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၆၇၄၅၈၈ ၁၄၁
၂၉ မနန်းဦးပြည့် ၈/ခမန(နိုင်)၁၈၇၉၇၆ ဦးစိုင်းထွန်းနိုင် ၂၇-၄-၁၉၉၁ BA(German) အမှတ်(၆၉)ပြည့်သူ့စေ◌ျး၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၁၄၆၂၉၇ ၁၄၂
၃၀ မနီလာဦး ၈/ခမန(နိုင်)၁၈၆၁၂၂ ဦးတင်မောင် ၃၀-၁-၁၉၉၁ BA (history;) အုတ်ဖိုရပ် ၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၈၂၇၆၅၀၈ ၁၄၃
၃၁ မကေဇံလင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၄၂၀ ဦးကျော်ဇံလင်း ၃-၅-၁၉၉၉ BSC (Chemistry;) တောင်ရပ်အရှေ့ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၅၀၅၇၅၆၅ ၁၄၄
၃၂ မအေးသင်းဝေ ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၉၈၃ ဦးကျော်ဆွေ ၉-၂-၁၉၉၂ BA(histry) ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက် ၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၀၁၆၈၃၄၀ ၁၄၅
၃၃ မောင်ဌေးလင်းဇော် ၈/ခမန(နိုင်)၁၄၃၁၈၂ ဦးတင်ထွန်း ၁-၈-၁၉၈၇ BA(Geog) အမှတ်(၇)ရွာဟောင်း၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၇၁၂၁၄၁၁ ၁၄၆
၃၄ မခင်မြင့်မြတ်နွယ် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၄၈၄ ဦးတင်မောင်မြင့် ၂၈-၁၂-၁၉၉၈ BSC (Mats;) ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက် ၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၆၅၆၉၅၉၄၆ ၁၄၇
၃၅ မောင်ဝေဖြိုးအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၁၄၄ ဦးမျိုးသက်နိုင် ၃-၉-၁၉၉၇ BSC (Chemistry;) ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက် ၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၁၀၇၈၉၀၆ ၁၄၈
၃၆ မောင်နေမင်းစိုး ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၆၇၆၃ ဦးမြင့်စိုး ၁၈-၃-၁၉၉၅ BSC (Chemistry;) စလေမြို့၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉=၉၇၇၁၅၃၂၇၇ ၁၄၉
၃၇ မအေးစန္ဒာ ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၄၄ ဦးဌေးလွင်ဦး ၆-၆-၁၉၉၃ LLB ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက် ၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၀၄၆၀၁၆၄ ၁၅၀
၃၈ မောင်တင်လင်းအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၉၁၇ ဦးအောင်ရွှေ ၈-၂-၁၉၉၂ BSc(Maths;) အိမ်အမှတ် နဂ (၁၇၉)အေးရပ်၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၉၇၅၇၆၅၄ ၁၅၁
၃၉ မယဉ်မွန်ထက် ၈/ခမန(နိုင်)၁၄၅၃၀၇ ဦးစန်းမော် ၁၈-၄-၁၉၉၀ BA (history;) အေရပ် အမှတ်(၁၃)ရပ်ကွက်၊ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၃၈၂၁၃၁၂ ၁၅၂
၄၀ မဆုမေသင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၃၃၃ ဦးမြင့်လင်း ၂၅-၅-၁၉၉၆ MSc(Math) အမှတ်(၁)ရေအိုးဇင်းရပ်ကွက် ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၅၄၃၅၀၇၅ ၁၅၃
၄၁ မစမ်းသီတာထွေး ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၄၇ ဦးအောင်စိုးမြင့် ၇-၄-၁၉၉၂ MSc(Chem;) အမှတ်(၆) နယ်မြေ၊ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၂၁၁၆၉၀၃၇ ၁၅၄
၄၂ ​မောင်ကျော်မင်းစိုး ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၀၀၉ ဦးကျော်မင်းနောင် ၁-၁-၁၉၉၆ BSC (geology;) အမှတ်(၁၅) နယ်မြေ၊ စံပြမြို့သစ်ရပ်ကွက်၊ ချောက် ချောက်ရေနံမြေ မပါရှိ ၁၅၅
၄၃ မစန်းသီတာ ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၃၈၆ ဦးသန်းအောင်မြင့် ၈-၁၀-၁၉၉၆ BA (Gego ;) ​ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၆၅၆၉၈၃၉၃ ၁၅၆
၄၄ မထွန်းအိန္ဒြာမိုး ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၆၆၁၅ ဦးကြည်မိုး ၂၀-၂-၁၉၉၃ BA (English;) ​ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၆၂၈၀၇ ၁၅၇
၄၅ မဝတ်မှုံထွန်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၈၄ ဦးအောင်ရှိန် ၂၇-၁-၁၉၉၃ B S C (Zoology;) ​ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၅၀၇၃၁၈ ၁၅၈
၄၆ မောင်ဖြိုးဝေစိုး ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၈၄၂ ဉီးစိုးတင့် ၁၁/၀၂/၁၉၉၈ BA (Eco;) ချောက်မြို့၊မကွေးတိုင်း​ဒေသကြီး ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၅၅၀၃၀၄၄၇ ၁၅၉
၄၇ ​မသီရိဝေခိုင် ၈.ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၇၅ ဦးမြင့်သိန်း ၄-၂-၁၉၉၄ BBSc (Eco;) အမှတ်(၅)နယ်မြေ၊ မောရပ်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၀၂၉၁၃၇၀ ၁၆၀
၄၈ မအေးသီတာကျော် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၂၁၉၇ ဦတင်ဦ ၂၄-၇-၁၉၉၄ BSC (Chemistry;)  ​ေ ရွှသူဌေးရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၅၁၁၇၈၁၈၁ ၁၆၁
၄၉ ​မောင်အောင်ကျော်သက် ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၃၈၆၂ ဦးသန်းစိုး ၅-၆-၁၉၉၄ BSC (geology;) ပြည်ပင်ရွာ၊ ချောက်မြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၆၄၂၆၄၀၆၂ ၁၆၂
၅၀ မောင်မျိုးမောင်မောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၉၄၅ ဦးစိုးစိုး ၁၉-၁၁-၁၉၉၂ BCSc အမှတ် (၅) ရွှေသူဌေးရပ်ကွက်၊ ချောက်မြို့ ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၆၉၆၁၆၉၅၁၇ ၁၆၃
၅၁ မစန္ဒာလှိုင် ၈/ဆဖန(နိုင်) ၀၉၄၁၆၆ ဦးနှင်းလွင် ၂၅-၃-၁၉၉၇ BA(Gelo;) ကိုးထောင့်ကျေးရွာ၊ ဆိပ်ဖြူမြို့နယ် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၁၅၆၆၃၂၂ ၁၆၄
၅၂ မနွယ်နွယ်ဌေး ၈/ဆဖန(နိုင်) ၀၈၀၃၁၉ ဦးရေွဝ ၁၅-၁၂-၁၉၉၇ BSc(Maths;) ဆိပ်ဖြူ၊ ချောက် ချောက်ရေနံမြေ ၀၉-၂၆၃၈၂၇၆၆၄ ၁၆၅

 

ရေနံချောင်းရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၃၆)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပတ်
အငယ်တန်းစာရေး
​မောင်မင်းသွေးခန့်  ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၅၂၈၀ ဦးစိုးမြင့်  ၂၅-၁-၁၉၉၈ BSc(Phys;) ကံချိုင့်ကျေးရွာ၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၈၆၃၉၁၄၂ ၁၆၆
​မောင်နိုင်လင်းဖြိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၅၉၇၀ ဦးစိုးနိုင်ဦး ၈-၅-၁၉၉၈ BSc(Geology) ​ရေနံချောင်းရေနံမြေ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၉၃၂၄၃၇ ၁၆၇
​မောင်ဝင်းမြင့်အောင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၂၆၀၃၄ ဦးဖိုးသာအောင် ၆-၈-၁၉၉၇ BSc(Phys;) သူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၉၇၉၀၂၈၄ ၁၆၈
မဇွန်မီမီမင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၈၈၅ ဦးဇော်မင်း ၁၂/၀၇/၁၉၉၄ BSc(Physics;) ရေနံချောင်းမြို့ အေးကုန်းအရှေ့စာရေးတန်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၇၇၉၇၂၅၅၂ ၁၆၉
​မောင်ရဲရင့်ကို ၈/ရနခ(နိုင်)၁၅၄၈၉၂ ဦးခင်မောင်တိုး ၂-၈-၁၉၉၄ BA(History) ရေနံချောင်းမြို့နယ်၊  ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၈၉၄၁၁၇၃ ၁၇၀
မောင်ကိုကိုသန့် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၇၃၃၉ ဦးသန်းဆိုင် ၂၈-၁၀-၁၉၉၆ BSc(Physics;) ရေနံချောင်းမြို့နယ်၊  ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၈၅၃၉၀၀၀၉ ၁၇၁
မအိမြတ်နိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၅၃၉၂ ဦးထွေး ၁၉-၄-၁၉၉၈ BSc(Chem;) သူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၈၈၉၀၆၉၃ ၁၇၂
​မောင်ချစ်မှူးသက် ၈/မဘန(နိုင်)၁၃၀၂၃၀ ဦးစန်းအောင် ၂၂-၄-၁၉၉၆ LLB ဓာတ်ခွဲကုန်းရပ်ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၅၄၈၉၃ ၁၇၃
မောင်ရန်ပိုင်ဦး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၀၆၂၀ ဦးသက်ဆွေ ၁၄-၁၂-၁၉၉၄ BA(History) ပျားကြီးတောင်ရနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၂၃၃၄၇ ၁၇၄
၁၀ မဇင်မာထက် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၇၆၇၀၅ ဦးတင်ရွှေ ၀၉/၁၂/၁၉၉၇ BSc(Physics;) ​ရေနံချောင်းရေနံမြေ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၃၀၄၁၁၀၃ ၁၇၅
၁၁ မခြူလဲ့သွယ် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၅၈၅၆၆ ဦးမောင်မောင်တင့် ၀၅/၀၂/၁၉၉၅ BA( Geog;) အနောက်အေးကုန်း၊ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၃၂၂၉၁၈ ၁၇၆
၁၂ မသက်စုနိုင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၉၀၈ ဦးကျော်ကျော်ဦး ၁၉-၂-၁၉၉၉ BA(Myanmr) အိမ်အမှတ်(၆၅၇) အေးကုန်းရပ် ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၉၇၀၅၄၅၇၀၄ ၁၇၇
၁၃ မလင်းလတ်ပြည့် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၀၄၀၆ ဦးနော်လင်းထွန်း ၉-၆-၁၉၉၉ BA(Myanmr) ​အေးကုန်းရပ်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၉၅၁၁၉၁၁၉၅ ၁၇၈
၁၄ မသွင်နန္ဒာထူး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၅၀၇၅ ဦးတင့်ဇော်ထူး ၇-၁၁-၁၉၉၇ BSc(Zool;) ​အေးကုန်းခိုတောင်ရပ်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၂၇၆၆၆၈၈၂ ၁၇၉
၁၅ မသွန်းအိမ်စံ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၈၃၈၇ ဦးကိုကို ၁-၅-၁၉၉၈ BA(Myanmr) ​ရေနံချောင်းရေနံမြေ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၈၄၄၂၇ ၁၈၀
၁၆ မသီရိမဉ္ဇူ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၃၂၇ ဦးခွန်နောင် ၁-၈-၁၉၉၇ BBSC(Eco) သူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၉၉၇၁၉၃၅ ၁၈၁
၁၇ မမေသက်ဖူး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၆၅၉ ဦးယဉ်ထွေး ၁၀-၆-၁၉၉၈ BSc(Chem;) ဆားတိုင်းရွာ၊ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၇၇၀၇၈၉၇ ၁၈၂
၁၈ ​မောင်ကျော်လွင်ဦး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၆၈၅၇ ဦးငွေစိန် ၁၅-၃-၁၉၉၃ BA(History) ​ရေနံချောင်းရေနံမြေ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၂၄၂၁၉၅၆၇ ၁၈၃
၁၉ မောင်ကျော်ကိုကို ၈/ရနစ (နိုင်)၁၃၁၀၀၅ ဦးအေးကို ၁၁-၅-၁၉၉၅ BSC (Chemistry;) ဘေးမဲ့ရပ်ကွက်၊ မကွေးတိုင်း၊ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၆၀၇၀၄၂၀၃ ၁၈၄
၂၀ မခင်ခင်ငြိမ်း ၈/ရနခ(နိုင်)၀၉၈၀၂၉ ဦးစောမောင် ၃၀-၁၂-၁၉၈၅  BSC (BOTANY) ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၃၂၃၂၇၇ ၁၈၅
၂၁ မရွှေစင်ဖူးဝေဝေ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၂၈၈ ဦးမြင့်ငွေ ၄-၇-၁၉၉၇ BSC (Physics;) တွင်းကုန်းဒိုင်နယ် ၊ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၀၂၆၇၂၂ ၁၈၆
၂၂ မောင်ချစ်ဖြိုးဝေယံထွန်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၅၆၈ ဦးသက်ထွန်းအောင် ၃၀-၅-၁၉၉၈ BSC (Botan ;) ညောင်လှ ပန်းကန်စုရပ်ကွက်၊ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၇၀၈၄၇ ၁၈၇
၂၃ မခင်သက်ပိုင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၀၅၀ ဦးဝင်းတင် ၄-၅-၁၉၉၇ BSc(Maths;) သားလူးကန်ရွာ၊ကမ္မအုပ်စု၊ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၈၃၈၅၁၇၉ ၁၈၈
၂၄ မချမ်းမြေ့မွန် ၈/ရနခ(နိုင်) ၁၂၆၂၆၉ ဦးဝင်းမြင့်ဦး ၂၁-၆-၁၉၉၂ MSc(Zool;) သံကန်ကုန်းရပ်၊ရေနံချောင်း ၊ မကွေးတိုင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၀၈၅၆၇၇ ၁၈၉
၂၅ မစုသက်ထားဦး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၁၇၃၃၉ ဦးအောင်မြင့် ၁၉-၈-၁၉၉၂ MSc(Math) သူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၀၇၈၇၆၇၈ ၁၉၀
၂၆ မစုရည်နှင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၁၉၂၉၂ ဦးဖုန်းမြတ်မင်း ၁၅-၅-၁၉၉၄ MSc(Physics;) ​ရေနံချောင်းရေနံမြေ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၅၃၇၉၉၉၄၈ ၁၉၁
၂၇ မဖြူစင်အောင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၉၈၁ ဦးစိုးမြင့် ၁-၆-၁၉၉၇ BSC (Chemistry;) အမှတ်(၅၄၄) သံကန်ကုန်းဈေးမြောက်ဘက်၊ ရေနံချောင်း ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၂၆၄၆၄၄၆ ၁၉၂
၂၈ မောင်မင်းဟန်းထက် ၉/စကတ(နိုင်)၁၁၉၂၅၂ ဦးကံရွှေ ၂-၃-၁၉၉၁ BA ( LLB) ဂျူပင်ကျေးရွာ၊ ရေနံချောင်းမြို့နယ် ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၂၀၄၇၅၄၃၀ ၁၉၃
၂၉ ​မောင်ဇင်ကိုဇော် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၅၃၂၂၂ ဦးသန်းဇော် ၁-၃-၁၉၉၄ BA (history;) ​ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၉၆၃၈၄၀၀၂၇ ၁၉၄
၃၀ မသင်းသင်းဖြိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၂၂၉ ဦးအောင်ဝင်း ၁-၉-၁၉၉၅ BSC (Physics;) ​ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၄၉၁၇၉၁ ၁၉၅
၃၁ မအိစန္ဒာဝင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၂၃၄၃ ဦးစိုးဝင်း ၀၈/၀၈/၁၉၉၅ BA (history;) ရေနံချောင်းမြို့၊မကွေးတိုင်းဒေသကြီး ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၀၈၈၇၅၈၈ ၁၉၆
၃၂ မသွယ်သွယ်အောင်ရွှေ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၇၉၀ ဦးအောင်ရွှေ ၂၉-၅-၁၉၉၂ B S C (Zoology;) ​ညောင်လှရွာ၊ ရေနံချောင်းမြို့နယ် ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၂၅၆၁၅၄၂၄၅ ၁၉၇
၃၃ မဟေဇင်သန့် ၈/မရက(နိုင်)၂၅၇၆၃၄ ဦးဌေးအောင် ၀၁/၀၈/၁၉၉၈ B S C (Physics) ရွာသစ်ရွာ၊မကွေး ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၀၁၅၇၉၆၄၅ ၁၉၈
၃၄ မောင်ဝင်းသူ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၁၅၃၀၃ ဉီးလှနိုင် ၂၀-၃-၁၉၈၅ B S C (Maths;) ဘေးမအနောက်ကုန်ရပ်ကွက်၊ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၃၅၆၀၈၃၁ ၁၉၉
၃၅ မောင်ရန်နိုင်ထွေး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၇၉၈၃ ဉီးတင်ထွေး ၃၁-၃-၁၉၉၃ B S C (Chemistry) သစ်တပွေရပ်ကွက်၊ရေနံချောင်းမြို့ ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၇၉၄၂၇၃၉၄၁ ၂၀၀
၃၆ မရွန်းလက်မွန် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၂၉၅၅၂ ဉီးခင်မောင်သိန်း ၂၉-၆-၁၉၉၆ B.A(Myanmar) ရေနံချောင်းမြို့၊မကွေးတိုင်းဒေသကြီး ရေနံချောင်းရေနံမြေ ၀၉-၈၈၄၆၄၆၄၇၃ ၂၀၁

 

ရုံးအမှတ်(၄၄)စာစစ်ဌာန(နေပြည်တော်)တွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၆၁)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပါတ်
အငယ်တန်းစာရေး
​မဇင်နွယ်ဦး ၈/ရစက(နိုင်)၁၇၀၈၉၀ ဦးအုန်းရွှေ ၁၅-၅-၁၉၈၈ BA(Myan;) တိုက်(၁၁၀) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၀၉၆၂၉၀၈ ၂၀၂
​မသွန်းနန္ဒာ ၉/လဝန(နိုင်)၁၉၃၉၄၃ ဦးနေမျိုးလင်း ၉-၆-၁၉၉၅ BA(LLB) ပိတောက်ချောင်းရွာ၊ လယ်ဝေးမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၇၇၉၇၅၅၄၃၈ ၂၀၃
မထက်အိန္ဒြေကျော် ၁၂/ဥကတ(နိုင်)၁၉၃၆၁၂ ဦးသန့်ဇင် ၂၀-၇-၁၉၉၉ BSc(Geo;) တိုက်(၂၃၀၈) အခန်း(၁၆) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၈၅၃၄၀၈၁ ၂၀၄
မခိုင်သဇင်မင်း ၉/အမဇ(နိုင်)၀၆၀၅၀၆ ဦးအောင်ကျော်မင်း ၅-၁-၁၉၉၈ BA(Myanm;) တိုက်(၂၂၁၀) အခန်း(၁၁)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၁၁၈၉၉၀၆ ၂၀၅
​မချိုချိုသင်း ၉/နထက(နိုင်)၁၅၁၂၁၉ ဦးကျော်ရီ ၆-၈-၁၉၈၆ LLB သပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၇၀၇၆၀၇၇ ၂၀၆
​မဝေမိုးသူဇာ ၈/မဘန(နိုင်)၁၂၄၆၅၄ ဦးစန်းဌေး ၁'၅-၅-၁၉၉၁ BSc(Biochem သပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၆၂၂၂၀၀၆ ၂၀၇
မခင်ချယ်ရီအောင် ၉/တကန(နိုင်)၂၀၄၈၉၀ ဦးမြင့်အောင် ၂-၅-၁၉၉၆ BSc(Physics;) တိုက်(၁၁၆) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၀၉၆၅၅၅၈ ၂၀၈
​မောင်တလှယ်ကောက် ၄/မတပ(နိုင်)၀၄၉၆၉၃ ဦးဆွာတူး ၃-၅-၁၉၉၅ BSc(Bot;) ဝဏ္ဏသိဒ္ဓိရပ်ကွက်၊ နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၂၁၂၂၅၆၉ ၂၀၉
​မောင်ထက်​ဝေဖြိုး ၉/ဇဗသ(နိုင်) ၀၀၄၀၇၈ ဦးဌေးသန်း ၂၇-၅-၁၉၉၅ BSc(Geology) ၂ လမ်းထောင့်၊ ပျဉ်းမနား နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၈၅၄၂၉၀၈ ၂၁၀
၁၀ မမွန်မွန်သန်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၆၇၀၃၅ ဦးမြစိုး ၂၂-၉-၁၉၉၃ LLB သပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၇၇၄၂၆၇၅၉၈ ၂၁၁
၁၁ မယွန်းပိုပိုအောင် ၇/ရတန(နိုင်)၁၈၉၅၄၀ ဦးခင်မောင်ဦး ၂၆-၅-၁၉၉၉ BA(Myanmr) တိုက်(၂၃၀) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၈၅၃၄၀၇၅ ၂၁၂
၁၂ မဝေဝေလွင် ၈/မကန(နိုင်)၁၈၀၇၂၆ ဦးဝင်းမြင့် ၂၉-၄-၁၉၉၂ BA( Geog;) တိုက်(၂၃၁၅) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၀၀၇၁၄၇၉ ၂၁၃
၁၃ မအေးအေးငြိမ်း ၅/ဒပယ(နိုင်)၁၀၇၈၃၃ ဦးမြင့်ပိုင် ၁၂-၅-၁၉၉၅ BA(English) တိုက်(၄၃၄၅) အခန်း(၃၁) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၅၈၁၆၄၂၅၃ ၂၁၄
၁၄ မနော်မီဝင်း ၉/တကန(နိုင်)၁၇၀၃၁၆ ဦးမြင့်ရွှေ ၁၄-၅-၁၉၉၇ BA(Eco) နွယ်ရစ်ကျေးရွာ၊တပ်ကုန်းမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၇၆၄၃၆၃၃၀၂ ၂၁၅
၁၅ မသိမ့်သိမ့်မင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၂၈၃ ဦးဇော်မင်းဦး ၂-၅-၁၉၉၇ B.A (English) ဇဗ္မူသီရိမြို့နယ်၊ ဗလသိဒိ္ဓရပ်ကွက်၊ နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၇၉၅၀၄၉၅၄၈ ၂၁၆
၁၆ ဒေါ်အိဖြူဖွေး ၇/ရတန(နိုင်)၁၂၂၂၇၀ ဦးခင်မောင်ဦး ၉-၅-၁၉၉၂ BA(Myanmr) သပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၈၉၀၇၂၉၇၂၂ ၂၁၇
၁၇ မဒေဝီစိုး ၅/ဘတလ(နိုင်)၁၀၆၂၆၉ ဦးစိုးတင့် ၄-၄-၁၉၉၅ BSc(Physics;) သဇင်(၄) ၊ အဆောင်(၁၄)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၆၀၁၂၁၂၃၀ ၂၁၈
၁၈ မဝတ်ရည်လင်း ၇/ပခန(နိုင်)၃၂၅၈၅၁ ဦးလင်းသန်းနိုင် ၁၈-၅-၁၉၉၄ BSc(Physics;) သဇင်(၄) ၊ အဆောင်(၁၂)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၆၉၂၈၆၁၅ ၂၁၉
၁၉ မချမ်းမြေ့မွန် ၈/တတက(နိုင်)၁၆၀၃၉၁ ဦးသာရွှေ ၁၇-၁-၁၉၉၄ BA(Myanmr) သပြေ(၁) အဆောင်(၁၀) အခန်း(၃)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၃၀၀၆၁၉၅ ၂၂၀
၂၀ မနွယ်လှိုင်ဦး ၉/ပဗသ(နိုင်)၀၀၈၇၀၈ ဦးဆန်းဝင်း ၁၅-၂-၁၉၉၇ BSc(Maths;) အမှတ်(၄၅၆၁)၊ဧရာဝတီလမ်း ပုပ္ပသီရိမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၉၇၇၉၅၈၈၂၆ ၂၂၁
၂၁ မောင်မြင့်မြတ် ၉/လဝန(နိုင်)၁၆၄၉၀၅ ဦးသန်းတင့်  '၇-၅-၁၉၉၈ BA(Myanmr) တိုက်(၁၃၉၁)အခန်း(၁၁)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၅၈၂၈၉၀၂ ၂၂၂
၂၂ ​မောင်ကြည်သာထေွး ၈/မဘန(နိုင်)၀၉၂၇၉၃ ဦးစန်းထွေး ၂၆-၅-၁၉၈၉ BA(Myanmr) တိုက်(၂၃၀၇) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၀၇၃၅၅၈၄ ၂၂၃
၂၃ ​မောင်လင်းထက်အောင် ၈/မဘန(နိုင်)၀၉၉၁၀၂ ဦးတင်ဆင့် ၃၁-၈-၁၉၉၁ BA( Geog;) ​နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၉၅၈၄၁၄၁ ၂၂၄
၂၄ ​မအိအိအောင် ၉/မသန(နိုင်)၁၄၅၉၁၉ ဦးစန်းမြင့် ၉-၂-၁၉၉၂ BA( Geogrophy) သပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၉၈၀၃၉၁၇ ၂၂၅
၂၅ မအိအိမိုး ၉/ပမန)(နိင်)၂၂၃၂၇၅ ဦးဝင်းရွှေ ၁၁/၀၇/၁၉၉၃ LLB ​ရွှေန့သာရပ်ကွက်(၃)လမ်၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၅၉၁၁၁၁၅၀ ၂၂၆
၂၆ မမျိုးသန္တာ ၁၄/မအန(နိုင်)၁၈၄၃၀၄ ဦးမျိုးသက် ၂၇-၅-၁၉၈၈ LLB တိုက်(၂၃၀၆) အခန်း(၀၆) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၂၄၉၃၅၄၄ ၂၂၇
၂၇ မောင်ရန်ပိုင်ဟိန်း ၁၂/အစန(နိုင်)၁၉၂၉၇၀ ဦးလှမင်း ၁၄-၂-၁၉၉၀ BSC (Nuclear Phsic;) တိုက် (၅၃၈၈)၊ အခန်း (၃၅) ပင်လယ်ပြာ နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၉၈၅၇၃၈၀ ၂၂၈
၂၈ မောင်စိုင်းလွင်လွင် ၁၄/ညတန(နိုင်)၁၄၁၂၃၆ ဦးမြင့်အောင် ၃၀-၆-၁၉၈၇ BA(Myanmr) ဗလသိဒ္ဓီ ရပ်ကွက် ၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၇၈၅၃၇၄၉၃၇ ၂၂၉
၂၉ မဝင်းဝင်းနွယ် ၉/လဝန(နိုင်)၁၈၆၆၄၇ ဦးသိန်းမောင် ၂၃-၁၀-၁၉၉၀ BA(Myanmr) ဌက်ပျောတောရွာ၊လယ်ဝေးမြို့ နေပြည်တော် ၀၉-၇၉၄၄၀၅၁၉၉ ၂၃၀
၃၀ မခင်စန်းမြင့် ၈/ပခက(နိုင်)၂၃၄၅၁၂ ဦးစန်းလှိုင် ၃-၄-၁၉၉၀ BSC (Chemistry;) ပညာရေးအိမ်ရာ ၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၉၂၉၃၈၄၃ ၂၃၁
၃၁ မတင်တင်ဌေး ၈/ဂဂန(နိုင်)၀၉၈၆၀၈ ဦးစိန်သောင်း ၇-၁၀-၁၉၉၅ BA (English;) ရွာကောက်ရပ်ကွက် ၊ပျဉ်းမနားနေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၁၆၄၉၂၈၅ ၂၃၂
၃၂ မောင်ကျော်ထက်ခိုင် ၉/တကန(နိုင်)၂၂၀၈၃၄ ဦးမန်နေဂျာ ၈-၅-၁၉၉၈ BSc(Zool;) ကြီးအင်းကျေးရွာနေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၉၆၁၁၃၄၉ ၂၃၃
၃၃ မောင်ဇင်သန့်ဆွေဦး ၉/ပမန(နိုင်)၂၅၈၁၄၁ ဦးမင်းဆွေဦး ၇-၈-၁၉၉၇ BA (Gego ;) တိုက်(၁၃၇၃) ၊အခန်း(၃၃) ဓနသိဒ္ဓီရပ်ကွက် နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၉၈၂၅၁၈၄ ၂၃၄
၃၄ မတင်မာဝေ ၉/နထက(နိုင်)၁၆၂၈၅၀ ဦးဝင်း ၅-၅-၁၉၉၈ BA(Myanmr) သ‌ပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) အခန်း(၇)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၇၄၀၁၁၄၁၁ ၂၃၅
၃၅ မအိအိမိုး ၉/နထက(နိုင်)၁၇၂၉၁၅ ဦးကျော်ရင် ၁၈-၅-၁၉၉၄  BSC (Bio&Chemistry) သ‌ပြေ(၂) အဆောင်(၁၂) အခန်း(၂၈)နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၆၉၁၁၄၇၅၈၈ ၂၃၆
၃၆ မဝင့််စန္ဒီကျော် ၁၃/သပန(နိုင်)၀၆၀၄၅၄ ဦးအောင်မောင်း ၂၅-၉-၁၉၉၁ LLB ပညာရေးအိမ်ရာ ၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၄၇၁၉၆၉၆ ၂၃၇
၃၇ မခိုင်ဇင်ထက် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၅၄၉၇၅ ဦးမြင့်သန်း ၇-၃-၁၉၉၆ BA (English;) တိုက်(၂၃၁၆ /၀၅)  နေပြည်တော်  နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၈၆၁၁၁၄၄ ၂၃၈
၃၈ မောင်အောင်သူငြိမ်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၅၇၅၅ ဦးအောင်မြင့် ၂၇-၆-၁၉၉၃ BA(History) ပညာရေးအိမ်ရာ ၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၀၂၂၉၅၂၇ ၂၃၉
၃၉ မနှင်းအိမွန် ၈/မသန(နိုင်)၁၁၂၄၁၉ ဦးလှမိုး ၂၄-၄-၁၉၉၂ BSC (Physics;) ဗလသိဒ္ဓီ ၊တိုက် (၂၃၆၄) ၊အခန်း(၁၁) နေပြည်တော် ၀၉-၄၄၀၂၂၅၅၁၅ ၂၄၀
၄၀ မခက်ခက်သိမ်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၂၆၈၅၀ ဦးအောင်စိုး ၁၀-၁၂-၁၉၉၀ BA(Eco;) UDE တိုက်(၅၃၈၈) အခန်း(၂၁) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၃၁၈၂၅၃၇၀ ၂၄၁
၄၁ မနေဝင်းချို ၁၂/အစန(နိုင်)၂၀၀၉၉၅ ဦးလှထွန်း ၂-၁၂-၁၉၈၇ MSc(Phys;) အမှတ်(၃၂၈) အမြောက်တပ်ရင်း နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၇၁၇၅၇၅၇ ၂၄၂
၄၂ မချောစုထွန်း ၈/ပမန(နိုင်)၁၂၀၈၄၄ ဦးလှပေါ ၂၉-၅-၁၉၉၃ BA (history;) သဇင်(၄) အဆောင်(၁၄) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၇၉၃၂၆၈၅၄၀ ၂၄၃
၄၃ မသက်မာဦး ၉/ပဘန(နိုင်)၁၉၆၁၉၇ ဦးဖိုးသိန်း ၆-၅-၁၉၉၄ BA (Eco;) အိမ်အမှတ်(၁၁/၃၆) မင်္ဂလာရပ်ကွက်၊ ပျဉ်မနား နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၁၆၈၉၁၂၅ ၂၄၄
၄၄ မယမင်းဉီး ၁၂/ဒဂတ(နိုင်)၀၉၀၃၆၉ ဉီးကျော်စိုး ၂၉-၆-၁၉၉၆ လူဉီးရေပညာဘွဲ့ ဗလသိဒီ္ဓရပ်ကွက်၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၉၈၀၁၃၈၉၂ ၂၄၅
၄၅ မရတနာမြင့် ၉/တကန(နိုင်)၁၆၈၃၀၇ ဦးကြီးမြင့် ၁၉-၂-၁၉၉၂ Becon(Eco) တပ်ကုန်းကြီးမြို့၊မြဝတီရပ်ကွက် နေပြည်တော် ၀၉-၇၈၈၇၅၉၄၇၉ ၂၄၆
၄၆ မဝင်းဝင်းမော် ၉/ပဗသ(နိုင်)၀၁၅၈၈၇ ဦးစိုးမြင့် ၁-၉-၁၉၉၇ BA(Myanmr) ဥယျဉ်ရွာ၊ ပုပ္ပသီရိမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၇၇၂၅၇၈၂၃၅ ၂၄၇
၄၇ မငုဆက်ဝေ ၈/မဘန(နိုင်)၁၇၄၈၂၉ ဦးခင်မောင်သန်း ၂၂-၅-၁၉၉၅ BA (Gego ;) လူမှုဖူလုံရေးအိမ်ရာ၊ ဥတ္တရသီရိမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၆၇၁၀၉၈၃၆၅ ၂၄၈
၄၈ ​မောင်ဖြိုးကို ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၂၆၄ ဦးညွှန့်လှိုင် ၈-၉-၁၉၉၄ BA (history;) တိုက်(၈၂၈) အခန်း(၁၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၆၁၈၄၃၅၅ ၂၄၉
၄၉ မစိုးစန္ဒီနိုင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၅၁၁၃၁ ဦးစိုးနိုင် ၂၁-၄-၁၉၉၂ BSC (Chemistry;) တိုက်(၈၂၉) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၁၆၃၆၄၄၁ ၂၅၀
၅၀ မဆွေဆွေအေး ၉/ပဗသ(နိုင်)၀၀၇၄၇၅ ဦးကျော်အေး ၂၈-၅-၁၉၉၇ BA (Gego ;) ကံသာရွာ၊ နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၇၇၂၉၇၉၂၀ ၂၅၁
၅၁ မထက်ထက်ဦး ၇/အတန(နိုင်)၁၀၉၇၄၀ ဦးမောင်ဦး ၁၃-၆-၁၉၉၅ BA(Eco;) တိုက်(၂၃၈၀) အခန်း(၃၄) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၁၇၁၈၂၇၇ ၂၅၂
၅၂ မနန်းအိဖြူလှိုင် ၉/ပဗသ(နိုင်)၀၀၉၆၉၄ ဦးညွန့်လွင် ၂၉-၅-၁၉၉၇ BA(Myanmr) ကံသာရွာ၊ နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၉၇၃၉၆၅၆၁၀ ၂၅၃
၅၃ မသင်းနဒီဇော် ၉/ပမန(နိုင်)၂၃၇၉၀၁ ဦးဇော်မင်း ၂၉-၅-၁၉၉၆ BCSc ပညာသိဒ္ဓိရပ်ကွက်၊ နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၁၁၉၆၈၈၁ ၂၅၄
၅၄ မသီတာအေး ၁၂/စခန(နိုင်)၀၈၀၁၃၈ ဦးတင်အောင်မိုး ၁-၁-၁၉၉၉ BSC (Chemistry;) တိုက်(၈၂၈) အခန်း(၂၂) နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၀၃၉၉၆၇၄၇ ၂၅၅
၅၅ မရင်မေသိမ့် ၈/ပခက(နိုင်)၂၇၇၈၈၆ ဦးကံချွန် ၂၃-၅-၁၉၆၆ BA(Myanmar) ပညာရေးအိမ်ရာ ၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၉၂၉၃၈၄၃ ၂၅၆
၅၆ မပြည့်ဖြိုးသူ ၉/ထသန(နိုင်)၂၁၈၇၄၀ ဦးလင်းအောင် ၂၄-၁၂-၁၉၉၈ BSc(Physics;) ခရေ(၁၁၀)၊အခန်း(၁၃)၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၂၅၀၂၆၆၀၇ ၂၅၇
၅၇ မောင်သန်းမင်းဇော် ၈/မသန(နိုင်)၁၁၀၀၂၆ ဦးတင်အောင် ၈-၉-၁၉၉၅ BSc(Physics;) ခရေ(၁၁၇)၊အခန်း(၃၃)၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၅၅၈၅၅၁၇ ၂၅၈
၅၈ မကျင်ကျင်လှိုင် ၉/ပဘန(နိုင်)၁၈၉၀၀၆ ဦးစံဖေ ၁၀-၅-၁၉၉၆ BA(Eng) သဇင်(၄)၊အဆောင်(၁၄)၊နေပြည်တော် နေပြည်တော် ၀၉-၄၅၈၄၈၇၄၇၈ ၂၅၉
၅၉ မသဇင်မြင့် ၅/မမန(နိုင်)၀၉၂၂၅၃ ဦးစိုးမြင့် ၁၇-၃-၁၉၉၃ BA(Myanmar) အောင်ချမ်းသားရပ်ကွက်၊ပျဉ်းမနားမြို့ နေပြည်တော် ၀၉-၉၇၃၉၅၅၇၆၇ ၂၆၀
၆၀ မနွဲ့နွဲ့ဝင်း ၉/ပဘန(နိုင်)၁၉၃၇၆၉ ဦးစိန်မြင့် ၁၁-၁-၁၉၉၆ BA(Myanmar) တောင်တွင်းလှအုပ်စု၊ပျော်ဘွယ်မြို့ နေပြည်တော် ၀၉-၉၆၅၅၉၉၇၆၃ ၂၆၁
၆၁ မပိုးအိစံ ၉/ရမသ(နိုင်)၁၅၄၁၆၇ ဦး ကျော်အောင် ၁၀-၅-၁၉၉၅ အရှေ့တိုင်းပညာ(မဟာဘွဲ့) ရွာတန်း၊ ရမည်းသင်းမြို့နယ် နေပြည်တော် ၀၉-၇၉၅၇၇၈၃၇၈ ၂၆၂

 

စိမ်းလဲ့မေရုံးစာစစ်ဌာန(ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး)တွင် ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၂၂)ဉီးစာရင်း

 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပတ်
အငယ်တန်းစာရေး
​မဝင့်သဉ္ဇာညွန့် ၁၂/တမန(နိုင်)၁၁၆၂၉၉ ဦးညွန့်စိန် ၂၂-၂-၁၉၉၅ BA(French) အမှတ်(၆၀)၆လွှာ၊ ဩဘာလမ်း၊တာမွေရန်ကုန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၃၀၉၅၀၀ ၂၆၃
မောင်ကျော်ထက် ၁၂/ဥကမ(နိုင်)၂၄၃၉၁၄ ဦးစိုးလှိုင် ၁၉-၇-၁၉၉၉ BSc(Chem;) ​မြောက်ဥက္ကလာပ၊ ရန်ကုန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၉၅၃၀၃၄၆၀၆ ၂၆၄
မအေးအေးအောင် ၁၂/အလန(နိုင်)၀၄၅၃၅၀ ဦးသန်းဝင်း ၁၀-၆-၁၉၉၃ B.SC(physic) အမှတ်(၂၃၅/ခ) (၁၁)ရပ်ကွက် လှိုင်သာယာ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၉၇၂၁၇၃၈၄၈ ၂၆၅
မောင်ဖြိုးဇော်ကို ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၄၁၉ ဦးဇော်လင်း ၂၉-၆-၁၉၉၄ BA( Geog;) သာကေတ ရေန့မြေ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၇၇၇၇၂၄၁၂၃ ၂၆၆
မယုနန္ဒာအောင် ၁၂/ဒကတ(နိင်)၁၀၃၅၄၀ ဦးတင်မိုးဆွေ ၂၀-၆-၁၉၉၉ BA( Geog;) အမှတ်(၁၉၉၂)၊ရတနာမဉ္ဇူလမ်း(၁၄၀) ရပ်ကွက် တောင်ဒဂုံ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၂၅၂၇၃၄၂၀ ၂၆၇
​မောင်သော်စင်ထူးဆွေ ၁၂/တမန(နိုင်)၁၂၃၇၉၈ ဦးသန်းဆွေ ၂၇-၂-၁၉၉၈ BSc(Geology) (၂၉)ရပ်ကွက်၊ ဒဂုံမြို့သစ်မြောက် ၊ ရန်ကုန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၇၈၅၁၅၁၅၉၂ ၂၆၈
မဆုသီရိကျော် ၂/သကတ(နိုင်)၁၈၂၉၂၃ ဦးကျော်ဆန်း ၅-၉-၁၉၉၅ BA(Eco) အနောက်ရပ်ကွက်၊သာကေတ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၂၅၁၀၂၉၅၉၂ ၂၆၉
မဖူးပွင့်ခိုင် ၁၂/သဃတ(နိုင်)၁၈၁၉၆၈ ဦးမောင်မောင်ထွေး ၃၀-၅-၁၉၉၆ BA(Myanmr) မြို့မ(၁၃)လမ်းသာကေတ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၂၅၄၀၆၅၄၈၀ ၂၇၀
မလဲ့လဲ့ဝင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၉၈၄၇ ဦးကျော်မြင့် ၅-၇-၁၉၉၇ BBSC (Accounting ၁၀၄၆၊သီတာလမ်း၊၂ရပ်ကွက်၊မ၊ဉက္ကလာ ပမြို့နယ်၊ ရန်ကုန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၂၅၈၈၄၂၈၀၉ ၂၇၁
၁၀ မသဲဝေနှင်း ၁၂/မဘန(နိုင်)၁၇၅၈၁၄ ဦးစန်းမြင့် ၂၅-၉-၁၉၉၈ BSC (Physics;) ဖူးကြီးပိုက်လိုင်း အခြေစိုက်စခန်း ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၇၆၇၅၈၃၈၀၀ ၂၇၂
၁၁ မတင်မိုးလှိုင် ၁၂/အစန(နိုင်)၂၆၁၂၆၄ ဦးတင်ထွေး ၆-၈-၁၉၈၈ BA(Myanmr) စဉ်ငူရပ်ကွက် ၊ အင်းစိန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၆၉၆၆၀၈၀၂၀ ၂၇၃
၁၂ မအေးသန္တာတင့် ၁၂/လမန(နိုင်)၁၃၄၅၂၂ ဦးတင့်လွင် ၂၁-၆-၁၉၈၇ BSC (Mats;) စဉ်ငူရပ်ကွက် ၊ အင်းစိန် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၄၈၈၃၂၁၀၅ ၂၇၄
၁၃ မမြတ်သူဇာဝင်း ၁၂/သကတ(နိုင်)၁၆၈၈၄၃ ဦးဝင်းမောင် ၂၃-၉-၁၉၉၃ B S C (Zoology;) (၁၀)တောင် (၁၄)ရက်ကွက်၊သာကေတ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၄၈၀၁၉၂၄၀ ၂၇၅
၁၄ မောင်ချမ်းငြိမ်းလင်း ၁၄/ညတန(နိုင်)၁၇၁၉၆၃ ဦးသက်လွင် ၂၈-၃-၁၉၉၅ BSC (geology;) မအူပင်တောင်ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၆၇၁၇၉၂၃၀၉ ၂၇၆
၁၅ မမြင့်မိုး ၁၂/ဥကမ(နိုင်)၂၀၃၆၇၃ ဦးအောင်ဇော်မိုး ၃၁-၅-၁၉၉၂ Becon(Eco) အမှတ်(၉၄၂) က္ကန္ဒာ(၁၁)မြောက်ဥက္ကလာပမြို့နယ် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၂၈၀၂၂၃၈၃ ၂၇၇
၁၆ မမြတ်သဇင်စိုး ၁၀/ဘလန(နိုင်)၁၃၃၂၁၆ ဦးကျော်နိုင် ၁၃-၅-၁၉၉၉ BA (Gego ;) ရွာကြီးတောင်ပိုင်း၊ ဘီးလင်းမြို့ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၄၈၅၃၃၀၅၁ ၂၇၈
၁၇ မဇူးဇူးဝသုန် ၁၀/ဘလန(နိုင်)၁၃၃၁၉၇ ဦးရွှေမင်းနိုင် ၂၉-၉-၁၉၉၈ BA (history;) ရွာကြီးတောင်ပိုင်း၊ ဘီးလင်းမြို့ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၄၈၅၃၃၀၅၁ ၂၇၉
၁၈ မသက်ထက်ဇော် ၁၂/ကမရ(နိုင်)၀၆၂၁၈၆ ဦးမြင့်ဆွေ ၃၀-၉-၁၉၉၆ BA (English;) လှိုင်မြို့နယ်၊ ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၄၅၇၇၈၁၀၂၉ ၂၈၀
၁၉ မဝိုင်းဝိုင်းနှင်းဇံ ၁၂/တကန(နိုင်)၁၄၈၂၅၅ ဦးသောင်းထွန်း ၂၂-၈-၁၉၉၀  LLB ၂၄၃၇ (ခ)ဇေယျာဝတီ(၃လမ်း) သာကေတ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၉၅၁၈၄၄၄၄၆ ၂၈၁
၂၀ ​မောင်ထက်ကိုကို ၇/ရတန(နိုင်)၁၁၃၇၁၀ ဦးကြည်သန်း ၂၄-၇-၁၉၉၂ BSC (geology;) ​ရွှေပြည်သာမြို့နယ်၊ ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၇၈၁၂၈၃၃၅၀ ၂၈၂
၂၁ မယွန်းယွန်းအိ ၁၂/အလန(နိုင်)၀၄၇၃၁၂ ဦးဝင်းစိုး ၁၇-၁-၁၉၉၆  LLB အမှတ်(၁၉)၄လွှာ(အေ)ဝေဘာဂီလမ်း၊ အလုံမြို့နယ် ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၀၉-၆၉၆၆၁၇၅၄၄ ၂၈၃
၂၂ မောင်ပြည့်စုံအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၄၅၇၀ ဉီးမျိုးညွန့်ခိုင် ၁၉-၅-၁၉၉၇ B.A(History) မအူပင်တောင်ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့ ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ ၉၆၉၆၇၀၀၀၇၁ ၂၈၄

 

ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာရုံးစာစစ်ဌာန(မန္တလေးတိုင်းဒေသကြီး)တွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၃၁)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပတ်
အငယ်တန်းစာရေး  
​မကေခိုင်ဝင်း ၉/တသန(နိုင်)၁၈၄၅၇၉ ဦးဝင်းမြင့် ၂၅-၇-၁၉၉၃ AGTI (EC)BA(geog;) ကျွဲဇင်းရွာ၊ တောင်သာမြို့နယ်၊ မန္တလေးတိုင်း မန္တလေးမြို့ ၀၉-၆၇၈၉၆၇၁၇၈ ၂၈၅
‌မအေးချမ်းမိုး ၉/ကပတ(နိုင်)၂၄၁၄၆၇ ဦးညွန့်ရွှေ ၄-၆-၁၉၉၄ BCSc အင်ဒိုင်းကျေးရွာ၊ ကျောက်ဆည်မြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၇၈၄၁၂၂၂၁ ၂၈၆
မအေးယုမွန် ၅/ခဥန(နိုင်)၁၂၃၇၄၉ ဦးအောင်ဆင် ၁-၆-၁၉၉၅ BA(English) ခင်ဦးမြို့နယ်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်းဒေသကြီး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၇၇၉၅၃၂၇၆ ၂၈၇
မလှအိဇော် ၉/ရမသ(နိုင်) ၁၉၁၇၄၁ ဦးဇော်ထူး ၂၃-၈-၁၉၉၅ BSc(Chem;) သာစည်ရွာ၊ ရမည်းသင်း မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၇၀၄၄၅၈၂၆ ၂၈၈
မဖြိုးအိဝေ ၉/မခန(နိုင်)၂၅၀၄၅၇ ဦးလှသောင်း ၁၀-၅-၁၉၉၅ BSc(Maths;) တူးရွာကျေးရွာ၊ မြင်းခြံမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၂၅၄၅၅၅၈၃၉ ၂၈၉
မောင်တင်မိုးထက် ၉/ကပတ(နိုင်)၂၁၄၇၉၃ ဦးကြည်မောင် ၁၈-၆-၁၉၉၁ BA(Myanmr) စွမ်းအင်ဧည့်ရိပ်သာ ၊မန္တလေး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၇၅၃၂၁၇၀၅ ၂၉၀
မသွယ်သွယ်ခိုင် ၉/ပဘန(နိုင်)၂၁၉၀၂၀ ဦးအောင်နိုင်ထွန်း ၁-၆-၁၉၉၇ BCSc ​ကျောက်ချပ်ကျေးရွာ၊ ပျော်ဘွယ် မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၂၀၇၂၂၇၄၃ ၂၉၁
မခိုင်ရတနာ ၁၃/တကန(နိုင်)၂၆၃၂၇၉ ဦးခင်မောင်လွင် ၂၅-၅-၁၉၉၆ BA(Myanmr) နယ်မြေ(၁၀) အေးသာယာမြို့ဦး၊ တောင်ကြီး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၀၀၆၃၇၇၆၁ ၂၉၂
မသူသူအောင် ၅/ခဉန(နိုင်)၁၀၉၃၄၇ ဦးခင်မောင်အေး ၁၃-၁၀-၁၉၉၂ B.B.SC(စီးပွားသိပ္ပံ) ခင်ဦးမြို့နယ်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်းဒေသကြီး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၂၅၀၇၇၇၈၆၉ ၂၉၃
၁၀ မသိင်္ဂီရွှေ ၉/နထက(နိုင်)၁၄၇၈၄၈ ဦးတင်ငွေ ၂၂-၅-၁၉၉၀ BA(ဒသနိကဗေဒ) ချမ်းမြသာစည် ၊မန္တလေးမြို့ မန္တလေးမြို့ ဖုန်းနံပါတ်မပါ ၂၉၄
၁၁ မသွယ်သွယ် ၉/ပကခ(နိုင်)၀၃၁၁၈၄ ဦးဇော်ဝင်း ၂၇-၁၁-၁၉၉၈ BSc(Physics;) ချမ်းမြသာစည် ၊မန္တလေးမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၉၈၂၄၄၁၀၁ ၂၉၅
၁၂ မောင်ရှိုင်းသီဟကျော် ၉/မဟမ(နိုင်)၀၃၇၅၇၆ ဦးကေျာ်ကျော်ဦး ၁၉-၁၁-၁၉၉၂ BA(English) ချမ်းမြသာစည် ၊မန္တလေးမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၅၄၆၂၄၂၀၁ ၂၉၆
၁၃ မမေမြင့်မြင့်သူ ၅/ခဉန(နိုင်)၀၉၁၄၁၉ ဦးကျော်မောင် ၀၃/၀၆/၁၉၉၁ BBSC(Eco) ခင်ဦးမြို့နယ်၊ စစ်ကိုင်းတိုင်းဒေသကြီး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၂၀၇၁၉၃၉၇ ၂၉၇
၁၄ ​မမေဝါအောင် ၅/ကဘန(နိုင်)၁၆၂၄၈၅ ဦးဟန်ကွန့် ၂၉-၉-၁၉၉၁ BSc(Physics;) ​ယောကုန်းရွာ၊ကန့်ပလူမြို့နယ် မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၇၃၈၂၂၁၉၀ ၂၉၈
၁၅ မအေးအေးသွယ် ၉/ကပတ(နိုင်)၂၈၂၄၅၇ ဦးကြည်သောင်း ၈-၁၁-၁၉၉၈ BSc(Geology) အင်တောကျေးရွာ၊ ကျောက်ပန်းတာင်းမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၂၅၇၉၉၂၈၄၃ ၂၉၉
၁၆ မဥမ္မာမိုးမြင့် ၁၃/နမသ(နိုင်)၀၅၉၅၃၉ ဦးအောင်မြင့်စိန် ၅-၉-၁၉၉၃ BCSc နန့်မတူမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၄၀၀၄၈၁၀၄ ၃၀၀
၁၇ မခိုင်ရတနာ ၁၃/တသန(နိုင်)၂၆၃၂၇၉ ဦးခင်မောင်လွင် ၂၅-၅-၁၉၉၆ BA(Myanmr) အိမ်အမှတ်(၃၂၃)အေးသာယာ၊တောင်ကြီး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၀၀၆၃၇၇၆၁ ၃၀၁
၁၈ ​မောင်သန်းထွန်းအောင် ၉/ပကခ(နိုင်)၀၁၄၄၅၀ ဦးတင်ထူး ၁-၆-၁၉၉၁ BSc(IC) ပြည်ကြီးတံခွန်မြို့နယ်၊ကျွဲဆည်ကန် မန္တလေးမြို့ ၀၉-၂၅၉၁၈၈၇၀၃ ၃၀၂
၁၉ ​မောင်သန့်ဇင်ဝင်း ၉/မခန(နိုင်)၂၆၄၅၈၉ ဦးအံကျော် ၇-၃-၁၉၉၇ BSc(Zool;) မဟာဓာတ်အားလိုင်းမှူးရုံး(ဝိုင်းမော်) မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၆၉၈၇၇၆၂၈ ၃၀၃
၂၀ ​မောင်အောင်ကောင်းဇော် ၅/ဂလန(နိုင်)၁၈၂၆၇၆ ဦးဌေးဦး ၇-၃-၁၉၉၇ BSc(Geology) ရုံးသာကျေးရွာဝက်လက်မြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၆၉၆၇၈၇၀၆ ၃၀၄
၂၁ မစန္ဒာလင်း ၈/ပဖန(နိုင်)၁၁၈၈၃၁ ဦးကျော်လွင်ဦး ၃၁-၅-၁၉၉၅ BSC (Chemistry;) အမရဌာနီအရှေ့ရပ်ကွက်၊မန္တလေးတိုင်း မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၂၂၁၅၅၃၅၇ ၃၀၅
၂၂ မနှင်းနုထွေး ၉/ပဘန(နိုင်)၁၉၆၉၄၃ ဦးမောင်နိုင် ၂-၂-၁၉၉၂ BA(Myanmr) ပျော်ဘွယ်မြို့၊မန္တလေး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၆၁၂၁၃၃၀၈ ၃၀၆
၂၃ မဇင်မာမြင့် ၅/ဘတလ(နိုင်)၁၂၃၁၆၀ ဦးလှမောင် ၂၂-၉-၁၉၉၇ BBA(စီပွားရေး
စီမံခန့်ခွဲမှုပညာ)
ဘုတလင်မြို့၊အောင်ချမ်းသာရွာ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၇၇၆၆၃၀၆၁၇ ၃၀၇
၂၄ မလှလှခိုင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၈၈၃ ဦးသန်းဌေး ၂၂-၆-၁၉၉၄ အရှေ့တိုင်းပညာ
(မဟာဘွဲ့)
ဆည်မြောင်းဦစီးဌာန၊ ကူမဲမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၆၇၅၀၉၀၁၀၇ ၃၀၈
၂၅ ​မောင်တိုးတိုး ၉/ညဥန(နိုင်)၁၉၂၈၆၄ ဦးတင်ထွေး ၅-၁၀-၁၉၉၀ မဟာဝိဇ္ဇာ (၇၆)လမ်းမန္တလေး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၅၁၇၀၈၀၁၄ ၃၀၉
၂၆ မတင်တင်ခိုင် ၅/ကသန(နိုင်)၁၀၁၄၈၅ ဦးမောင်ဆက် ၂၈-၂-၁၉၉၂ မဟာဝိဇ္ဇာ ​အောင်မြေသာဇံမြို့နယ်၊ မန္တလေး မန္တလေးမြို့ ၀၉-၄၅၁၇၀၈၀၁၄ ၃၁၀
၂၇ မသူဇာဝင်းအောင် ၁/မကတ(နိုင်)၁၂၃၇၄၄ ဦးမောင်ဝင်း ၂၃-၈-၁၉၉၆ BA ( LLB) မန်းရွက်ကျေးရွာ၊ မိုးကောင်းမြို့နယ် မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၉၀၉၀၄၈၀၉ ၃၁၁
၂၈ ​မောင်ချမ်းမင်းထွန်း ၅/ဝလန(နိုင်)၁၅၉၃၄၂ ဦးသိန်းနိုင် ၁၆-၁၁-၁၉၉၂ BSC (geology;) အမှတ်(၁) သီရိရပ်ကွက်၊ ဝက်လက်မြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၉၈၈၃၀၉၃၁ ၃၁၂
၂၉ မောင်ကိုကိုနိုင် ၅/မရန(နိုင်)၃၀၂၄၀၆ ဦးတင်လင်း ၂၂-၅-၁၉၉၈ BSc(Geology) အလုံရပ်ကွက်၊ မုံရွာမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၉၇၀၂၇၇၁၄၃ ၃၁၃
၃၀ ​မသဲအိဇွန် ၉/မခန(နိုင်)၂၆၄၆၄၁ ဦးအောင်မြင့် ၁၁-၇-၁၉၉၇ BA( Geog;) ထနာင်းတိုင်းကျေးရွာ၊ မြင်းခြံမြို့နယ် မန္တလေးမြို့ ၀၉-၈၉၄၂၂၀၉၉၂ ၃၁၄
၃၁ မခင်သက်ဝေ ၅/ဘတလ(နိုင်)၁၁၁၆၄၇ ဉီးဗိုက်ဌေး ၁၉-၅-၁၉၉၆ B.A(Geog:) အုတ်ဖိုကျေးရွာ၊ဘုတလင်မြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၉၂၆၉၇၀၃၄ ၃၁၅

 

ပြည်ရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၂၂)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပါတ်
အငယ်တန်းစာရေး
မခိုင်ခိုင်သော် ၇/ပမန(နိုင်)၁၈၅၅၃၇ ဦးကြည်မြင့် ၁၀-၂-၁၉၉၇ BA(English) ​အောင်ဆန်းပြည်သာယာ၊ ပြည်မြို့ ပြည် ၀၉-၄၄၂၁၅၃၄၀၈ ၃၁၆
​မသန္တာလင်း ၇/ပမန(နိုင်)၂၁၃၀၃၇ ဦးဝင်းနိုင်ဦး ၁၃-၉-၁၉၉၆ BSc(Phys;) အမှတ်(၆၈)အနောက်နတ်ကွန်း(အနီး)ပြည်မြို့ ပြည် ၀၉-၇၈၉၇၄၈၅၄၉ ၃၁၇
​မသဲစုဝင်း ၇/ရတန(နိုင်)၁၂၁၄၃၃ ဦးလှစိုး ၁၄-၅-၁၉၉၇ BA(Geol) ရွှေတောင်မြို့နယ်၊ ပဲခူးတိုင်းဒေသကြီး ပြည် ၀၉-၉၆၁၃၆၈၂၅၂ ၃၁၈
မရွှေဇင်ထွန်း ၇/သဝတ(နိုင်)၁၃၂၅၅၃ ဦးညွန့်မောင် ၂၄-၆-၁၉၉၈ BA(Myanmr) သဲဖြုကျေးရွာ၊ သာယာဝတီမြို့နယ် ပြည် ၀၉-၇၇၂၉၅၈၈၄၆ ၃၁၉
မသက်ရွှေစင်သိန်း ၇/ပခတ(နိုင်)၀၆၃၉၇၉ ဦးသိန်းကြွယ် ၁၀-၆-၁၉၉၄ BA( Geog;) ကျွဲပေါင်ပင်ရွာ၊ ပေါက်ခေါင်းမြို့ ပြည် ၀၉-၆၈၇၇၉၈၆၂၉ ၃၂၀
​မောင်ရှိုင်းအောင်သောင်း ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၀၅၆၈ ဦးအောင်သောင်း ၂၅-၆-၁၉၉၃ BA(English) ​ ရွှေတောင်မြို့နယ်၊ပြည်ရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၆၉၁၅၄၂၄၇၇ ၃၂၁
မယုကေခိုင် ၈/စလန(နိုင်)၂၀၁၂၀၈ ဦးကျာ်မြင့် ၂၉-၁၀-၁၉၉၇ BA(Myanmr) နဝဒေးရပ်ကွက်၊ ပြည်မြို့ ပြည် ၀၉-၇၇၇၃၇၂၈၂၃ ၃၂၂
မဆွေဇင်ဖြိုး ၇/၇တန(နိုင်)၁၁၁၃၆၉ ဦးကြည်မိုး ၄-၃-၁၉၉၁ LLB အမှတ်(၁)စခန်း၊ ပြည်ရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၇၇၁၄၀၁၂၃၃ ၃၂၃
မငုဝါခိုင် ၇/ရတန(နိုင်)၁၀၄၅၉၅ ဦးစိုးတင် ၁၄-၅-၁၉၈၇ BA(Myanmr) ပြည်ရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၉၆၀၀၄၂၃၂၂ ၃၂၄
၁၀ မောင်နိုင်ဝင်းသူ ၇/ရတန(နိုင်)၁၃၀၁၂၅ ဦးသန်းအေး ၁၂-၁-၁၉၉၄ BSC (geology;) ကြာနီကန်ရပ်ကွက် ၊ရွှေတောင်ရပ် ပြည် ၀၉-၈၉၃၇၆၇၃၅၇ ၃၂၅
၁၁ မောင်နေဝင်းအောင် ၇/ရတန(နိုင်)၁၁၄၁၆၁ ဦးဌေးအောင် ၂-၁၁-၁၉၉၁ BA (history;) ရွှေတောင်မြို့နယ်၊ ပဲခူးတိုင်းဒေသကြီး ပြည် ၀၉-၇၇၉၉၄၀၄၆၈ ၃၂၆
၁၂ မောင်အာကာစိုး ၇/ရတန(နိုင်)၁၃၁၉၂၉ ဦးစိုးလှိုင် ၁၅-၂-၁၉၉၈ BA(English) အမှတ်(၂) ဦပြည်ထောင်တန်းရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၆၉၄၁၄၈၇၉၈ ၃၂၇
၁၃ မောင်ရဲမင်းပိုင် ၇/ရတန(နိုင်)၁၁၅၂၇၃ ဦးတင်ထွေး ၁၂-၅-၁၉၉၂ BA (history;) ရွှေတောင်မြို့နယ်၊ ပဲခူးတိုင်းဒေသကြီး ပြည် ၀၉-၂၆၃၃၃၀၄၈၉ ၃၂၈
၁၄ မနန်းစန္ဒာဝင်း ၇/ထတပ(နိုင်)၁၀၂၂၆၄ ဦးထွန်းဝင်း ၂၄-၂-၁၉၉၈ BSC (Chemistry;) ချောင်းခြားကျေးရွာ၊ပဲခူးတိုင်း ပြည် ၀၉-၇၈၃၄၇၄၀၆၈ ၃၂၉
၁၅ မစုရတနာထွန်း ၇/ပတတ(နိုင်)၁၁၀၆၉၅ ဦးညွှန့်ဝင်း ၁၆-၆-၁၉၉၃ BA (Eco;) ပျဉ်းပင်ကန်ရပ်ကွက်၊ပေါင်းတည်မြို့ ပြည် ၀၉-၇၉၄၃၉၁၆၀၇ ၃၃၀
၁၆ မောင်ဖြိုးကိုကိုအောင် ၇/ရတန(နိုင်)၀၉၅၉၈၆ ဦးစိုးလွင် ၂၃-၅-၁၉၈၅ BA (Gego ;) ပြည်ရေနံမြေ ၊အမှတ် (၂) ပြည် ၀၉-၂၅၀၇၂၈၈၄၉ ၃၃၁
၁၇ မကျော့ကေခိုင် ၇/ပခန(နိုင်) ၃၃၆၈၁၃ ဦးသန်းမြင့် ၁၀-၂-၁၉၉၂ Becon(Eco) အမှတ်(၂၁၅) ရှင်စောပုရပ်ကွက်၊ပဲခူး ပြည် ၀၉-၉၆၉၃၃၄၅၇၂ ၃၃၂
၁၈ မောင်ဖြိုးဇော်အောင် ၇/ပမန(နိုင်)၁၉၃၃၃၇ ဦးသန်းအောင် ၀၂/၀၄/၁၉၉၁ BSc(Phys;) ထမ္မကောက်ကျေးရွာ၊တီတွတ် ပြည် ၀၉-၄၂၃၆၉၇၆၈၆ ၃၃၃
၁၉ မချယ်ရီသိန်းမြင့် ၇/ပခန(နိုင်)၃၇၃၁၁၈ ဦးသိန်းမြင့် ၀၁/၀၁/၁၉၉၆ BSC(IC) တီတွတ်၊ရှင်စောပုရပ်ကွက်၊ပဲခူးတိုင်းဒေသကြီး ပြည် ၀၉-၉၇၂၂၅၅၃၀၇ ၃၃၄
၂၀ မလှိုင်ယုယုမော် ၈/ခမန(နိုင်) ၁၈၀၁၉၅ ဦးသိန်းစိုး ၂၃-၈-၁၉၉၅ BSc(Phys;) နေ(၅၅/၆)၊ပြည်ရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၇၅၂၃၁၃၅၅၈ ၃၃၅
၂၁ မောင်သန့်ဇင်ဖြိုး ၈/ခမန(နိုင်)၂၀၀၅၄၅ ဦးတင်မိုး ၀၁/၀၆/၁၉၉၇ BA(History) နေ(၅၅/၆)၊ပြည်ရေနံမြေ ပြည် ၀၉-၇၅၂၃၁၃၅၅၈ ၃၃၆
၂၂ မခင်ဇာဝင်းပြည့် ၅/ကလတ(နိုင်)၁၉၉၀၃၄ ဦးဌေးဝင်း ၂၄-၅-၁၉၉၅ BA (Gego ;) ​ပေါက်တောကျေးရွာ၊ အုတ်တွင်းမြို့ မန္တလေးမြို့ ၀၉-၇၈၃၄၇၃၁၉၅ ၃၃၇

 

မြန်အောင်ရေနံမြေစာစစ်ဌာနတွင်  ရေးဖြေစာမေးပွဲဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၂၇)ဉီးစာရင်း 

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ခုံနံပါတ်
အငယ်တန်းစာရေး
မသက်နှင်းအိ ၁၄/မအန(နိုင်) ၁၉၁၆၄၁ ဦးမျိုးသက် ၃၁-၃-၁၉၉၂ BA(Myanmr) အမှတ်(၈)နယ်မြေ ၊ ပုသိမ်မြို့ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၉၇၇၆၂၅၂၂၆ ၃၃၈
မနော်ချောစုလွင် ၁၄/မအန(နိုင်)၂၁၈၉၈၂ ဦးစောမြင့်လွင် ၆-၁-၁၉၉၇ BBSc (စီးပွားရေး) ​မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၆၈၃၄၀၉၂၀၃ ၃၃၉
မဟန်ဏီးထာ ၁၄/မအန(နိုင်)၂၃၅၈၀၈ ဦးမြင့်ဦးမောင် ၁၁-၆-၁၉၉၉ BSc(Phys;) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၄၂၂၄၆၁၉၇၁ ၃၄၀
​မောင်သန်းတိုးအောင် ၁၄/မအန(နိုင်)၂၃၅၄၂၈ ဦးသန်းညွန့် ၁၈-၄-၁၉၉၇ BA(Myanmr) ကုန်းဇံကြွယ်ကျေးရွာ၊ မြန်အောင်မြို့နယ် မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၉၂၆၀၀၄၁ ၃၄၁
မောင်ရှိုင်းလင်းမောင် ၁၄/မအန(နိုင်)၂၃၇၇၈၈ ဦးဌေးမောင် ၂၃-၆-၁၉၉၉ BA(Myanmr) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၆၀၆၈၇၀၂ ၃၄၂
မဂျူးဂျူးဇင်အောင် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၈၉၈၉၃ ဦးသိန်းအောင် ၁-၆-၁၉၉၃ BA(Myanmr) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၈၂၀၂၁၄၇၅ ၃၄၃
​မဇာနည်မြင့်နိုင် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၆၇၃၄၈ ဦးစောမြင့်နိုင် ၃၁-၃-၁၉၈၇ BA(Myanmr) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၉၅၅၅၁၆၀၂၀ ၃၄၄
​မစမ်းသီတာ ၁၄/မအန(နိုင်)၂၄၃၄၈၀ ဦးသက်တင် ၁၅-၆-၁၉၉၈ BA(Myanmr) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၉၆၉၈၉၃၁၈၆ ၃၄၅
မရွှေဝါအောင် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၆၂၈၃၅ ဦးအောင်မြင့် ၁၂-၄-၁၉၈၅ LLB ရှားတောကျေးရွာ၊ မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၀၀၄၈၂၁၉ ၃၄၆
၁၀ မသွယ်သွယ်စု ၁၄/ညတန(နိုင်)၁၄၈၄၆၈ ဦးမြင်နိုင် ၁၁-၃-၁၉၉၅ BSc(Chem;) ​ညောင်တုန်းမြို့၊ ဧရာဝတိတိုင်းဒေသကြိး မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၂၃၄၈၈၃၂ ၃၄၇
၁၁ မနွေးနွေးမြင့်သန်းဦး ၇/ရတန(နိုင်)၁၀၁၃၆၃ ဦးမြင့်သန်းဦး ၁၂-၅-၁၉၉၀ LLB မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၅၄၄၂၃၀၈ ၃၄၈
၁၂ မောင်ပြည့်ဖြိုးအောင် ၉/ညဥန(နိုင်)၂၂၅၃၂၈ ဦးလှဦး ၁-၆ -၁၉၉၉ BA (history;) မအူပင်တောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၉၃၅၁၇၀၀ ၃၄၉
၁၃ မောင်ဝေဖြိုးကိုကို ၉/ကလန(နိုင်)၁၄၀၃၁၀ ဦးသိန်းဝင်း ၁-၁၂-၁၉၉၇ BSC (geology;) ငပိချောင်းကျေးရွာ ၊ ကျိုက်လတ်မြို့ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၆၇၇၉၀၈၈၀၆ ၃၅၀
၁၄ မသက်ပိုထွေး ၁၄/ကပန(နိုင်)၂၁၉၄၉၈ ဦးခင်မြင့် ၁၈-၄-၁၉၉၇ BA (Gego ;) ဒယ်ကွင်းကျေးရွာကျုံပျော်မြို့ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၁၃၆၂၀၃၀ ၃၅၁
၁၅ မောင်ဟိန်းကိုဦး ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၉၄၈၃ ဦးမင်းညွှန့် ၁၇-၅-၁၉၉၅ BA (history;) မအူပင်မြို့နယ် ဧရာဝတီတိုင်း မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၀၄၉၅၉၆၆ ၃၅၂
၁၆ မောင်အောင်မင်းကို ၈/ပခက(နိုင်)၂၆၂၉၁၉ ဦးတင်လှိုင် ၀၄/၀၄/၁၉၉၂ BSc(Maths;) မအူပင်(တောင်)ရေနံမြေ၊ပစ္စည်းစီမံဌာန မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၆၉၂၂၆၈၃၈၄ ၃၅၃
၁၇ မသဉ္ဇာဝင်း ၁၄/မအန(နိုင်)၁၈၁၃၀၈ ဦးသန်းဝင်း ၀၈/၀၄/၁၉၈၇ BA (Gego ;) မြန်အောင်မြို့၊ဧရာဝတီတိုင်း မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၃၄၁၅၇၁၁ ၃၅၄
၁၈ မောင်ဟိန်းဇော်အောင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၁၂၁၂၈ ဦးစိုးမြင့်် ၉-၁၀-၁၉၉၃ BA (history;) ညောင်တုန်းမြို့ ဧရာဝတီတိုင်း မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၉၇၉၈၀၆၆၁၉ ၃၅၅
၁၉ မမေသန္တာစိုး ၁၄/ညတန(နိုင်)၁၄၈၅၁၆ ဦးမြင့်စိုး ၂၂-၇-၁၉၉၃ BA (Eco;) ညောင်တုန်းရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၂၅၈၅၉၃၉၄၂ ၃၅၆
၂၀ ​မဆုမြတ်မွန် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၉၇၁၅၀ ဦးသန်းဝင်း ၂-၇-၁၉၉၆ BSC (Physics;) မြန်အောင်ရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၆၈၃၈၅၁၉၉၆ ၃၅၇
၂၁ မအိစံပယ်ထွန်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၉၈၁၇ ဦးရဲထွန်း ၀၄/၀၆/၁၉၉၅ BSC (Physics;) ဧရာဝတီတိုင်းဒေသကြီး၊ညောင်တုန်းရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၁၀၄၂၇၅၆ ၃၅၈
၂၂ မနွယ်နီထွန်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၉၈၁၇ ဦးရဲထွန်း ၂၀-၆-၁၉၉၂ BA (English;) ဧရာဝတီတိုင်းဒေသကြီး၊ညောင်တုန်းရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၄၅၁၀၄၂၇၅၆ ၃၅၉
၂၃ ​မောင်အောင်မျိုးမင်း ၈/ပခက(နိုင်)၃၀၀၆၆၇ ဦးမိုးသိမ်း ၁-၆-၁၉၉၉ BA (history;) ​ညောင်တုန်းရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၀၆၁၆၃၃၉ ၃၆၀
၂၄ မောင်စိုးမိုးအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၅၃၂၂၈ ဦးစံသိန်း ၂၄-၅-၁၉၉၈ BA(Myanmr) ရွှေပြည်သာရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၉၃၆၀၄၈၃၆ ၃၆၁
၂၅ မောင်ကျော်နိုင်လင်း ၁၄/မအန(နိုင်)၁၈၂၈၆၅ ဦးကြည်လှ ၁၅-၃-၁၉၈၆ LLB ရွှေပြည်သာရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၇၂၄၈၉၅၁၁ ၃၆၂
၂၆ မချောပပအောင် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၈၄၂၈၂ ဦးနေဝင်းအောင် ၁၇-၄-၁၉၈၉ BA(History) ရွှေပြည်သာရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၈၂၀၁၇၅၁ ၃၆၃
၂၇ မချိုမော်ထွန်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၂၁၂၉ ဦးတင်မောင်ရွှေ ၄-၁၂-၁၉၉၅ BSc(Maths;) ရွှေပြည်သာရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၈၈၂၀၆၆၉ ၃၆၄

 

မြန်မာ့ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်းမှ ခေါ်ယူမည့် လစာနှုန်း ၁၈၀၀၀၀-၂၀၀၀-၁၉၀၀၀၀တန်း အသစ်ခန့်ထားမည့် စာရင်းကိုင်(၄)ရာထူးသို့ ရေးဖြေဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၄)ဉီးစာရင်း

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း ‌နေရပ်လိပ်စာ စာစစ်ဌာန ဖုန်းနံပါတ် ဖြေဆိုမည့်
ခုံနံပါတ်
မောင်အောင်ရဲသူ ၁၄/မအန(နိုင်)၂၁၈၂၁၉ ဦးစန်းဝင်း ၃၀-၄-၁၉၉၃ BA (Eco;) ညောင်တုန်းမြို့ ဧရာဝတီတိုင်း ရန်ကုန်စိမ်းလဲမေ ၀၉-၇၉၈၈၆၉၅၈၀
မောင်ရန်လင်းကျော် ၁၄/မအန(နိုင်)၂၀၂၅၂၅ ဦးအောင်မြင့် ၂၉-၇-၁၉၉၅ BA (Eco;) ရှားတော(၂)ရပ်ကွက်၊မြန်အောင်၊
ဧရာဝတီတိုင်း
မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၉၅၂၄၁၃၁၆၀
​မောင်ကောင်းထက် ၁၄/မအန(နိုင်)၁၉၇၁၂၅ ဦးဌေးငွေ ၄-၁၂-၁၉၉၅ BA(Eco) ​ ရွှေပြည်သာရေနံမြေ မြန်အောင်ရေနံမြေ ၀၉-၇၆၇၃၅၁၃၁၀
မောင်ထိန်လင်းဌေး ၈/မဘန(နိုင်)၁၁၂၇၁၈ ဦးသိန်းရွှေ ၄-၄-၁၉၉၂ BA(Eco) ဝန်ထမ်းအိမ်ရာ(၃) မန်းရေနံမြေ မန်းရေနံမြေ ၀၉-၄၄၀၇၈၇၄၇၅

 

မြန်မာ့ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်းမှခေါ်ယူမည့် လစာနှုန်း ၁၈၀၀၀၀-၂၀၀၀-၁၉၀၀၀၀တန်း အသစ်ခန့်ထားမည့် 
ကျွမ်းကျင်(၄)ရာထူးတွင် ဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် ပုဂ္ဂိုလ်(၇၄)ဉီးစာရင်း 

စဉ် စာစစ်ဌာန ဦးရေ ခုံအမှတ် ရုံးချုပ်ကိုယ်စားလှယ်/
စာဖြေဌာနတာဝန်ခံ
ဆက်သွယ်ရမည့်
ဖုန်းနံပါတ်များ
ရေနံချောင်း                                          ၁၄ ဦး ၁ မှ ၁၄ ဒေါ်စိုးစိုးသူ၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးရဲနိုင် ၊ အထွေထွေမန်နေဂျာ(မန်း)
၀၉-၄၂၀၇၀၆၃၆၀
၀၉-၂၃၀၅၅၂၈
မန္တလေး                                              ၈ ဦး ၁၅ မှ ၂၂ ထိ ဦးမြင့်ကျော်ဦး၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးမျိုးမင်းနိုင် ၊ ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာ
၀၉-၄၂၉၂၁၂၀၆၁
၀၉-၉၇၆၄၃၆၅၃၄
အရာတော်                                             ၈ ဦး ၂၃ မှ ၃၀ ထိ ဦးဟိန်းဇော်၊ မန်နေဂျာ(ထွေ/စီ)
ဦးကိုကိုသက်၊ အ‌ထွေထွေမန်နေဂျာ(ချောက်)
၀၉-၂၆၄၇၉၄၆၆၃
၀၉-၉၇၀၉၇၀၁၅၂
မန်းရေနံမြေ                                             ၁၄ ဦး ၃၁ မှ ၄၄ ထိ ဒေါ်ကေခိုင်မိုး၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးခွန်မျိုးသန့်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(ရေနံချောင်း) ၀၉-၉၇၉၁၇၀၆၅၁
 ၀၉-၂၆၂၄၆၇၀၇၇
ချောက်ရေနံမြေ                                        ၁၁ ဦး ၄၅ မှ ၅၅ ထိ ဦးကိုကိုမောင်၊မန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ၀၉-၂၅၆၁၀၅၃၃၈
 ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
ရန်ကုန်စိမ်းလဲ့မေ                                               ၅ ဦး ၅၆ မှ ၆၀ ထိ ဦးအောင်မျိုးမင်း၊ ဒု-အထွေထွေမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးတင်ထွန်းနိုင်၊ အထွေထွေမန်နေဂျာ(သာကေတ)             ၀၉-၄၅၀၀၇၁၆၇၁         ၀၉-၄၃၁၈၉၇၁၉
ပြည်                                                  ၅ ဦး ၆၁ မှ ၆၅ ထိ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးသိန်းစိုးခန့်၊ကြီးကြပ်ရေးအင်ဂျင်နီယာ (မန္တလေး)         ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁             ၀၉-၄၀၂၅၀၉၁၀၀
နေပြည်တော်                                           ၇ ဦး ၆၆ မှ ၇၂ ထိ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးမင်းနိုင်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(ပြည်) ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
၀၉-၉၇၂၅၉၀၆၉၀
မြန်အောင်                                               ၂ ဦး ၇၃ မှ ၇၄ ထိ ဒေါ်အေးအေးသန့်၊လ/ထမန်နေဂျာ(ထွေ/စီ) ဦးလှမြင့်၊အထွေထွေမန်နေဂျာ(မြန်အောင်) ၀၉-၄၂၀၇၂၃၈၅၁
 ၀၉-၉၇၀၇၀၃၄၈၄
စုစုပေါင်း ၇၄ ဦး ၇၄ ဦး     

မြန်မာ့ရေနံနှင့်သဘာဝဓာတ်ငွေ့လုပ်ငန်း  ကျွမ်းကျင်(၄) ရာထူး သို့ ရေးဖြေဝင်ရောက်ဖြေဆိုမည့် (၇၄)ဦးစာရင်း

စဉ် အမည် မှတ်ပုံတင်အမှတ် အဘအမည် မွေးသက္ကရာဇ် ပညာအရည်အချင်း လျှောက်ထား ရာထူး ‌နေရပ်လိပ်စာ ဖုန်းနံပါတ် စာစစ်ဌာန ခုံအမှတ်
​မောင်သက်အောင်အောင် ၈/ရနခ(နိုင်) ၁၄၀၅၄၉ ဦးစောလွင် ၁၁-၂-၁၉၉၄ AGTI(MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု လက်မှတ်ကုန်းရပ် ရေနံချောင်း ၀၉-၄၅၁၅၅၇၅၁၆ ရေနံချောင်း
​မောင်ပိုင်းမှူးကိုကို ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၁၁၄၄ ဦးချစ်ကို ၇-၆-၁၉၉၂ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄) လျှပ်စစ် ပျားကြီးတောင်ရပ်၊ရေနံချောင်းမြို့ ၀၉-၂၅၀၀၇၁၂၉၂ ရေနံချောင်း
​မောင်ဟန်သူရလွင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၆၃၄၂ ဦးကြည်လွင် ၁၃-၇-၁၉၉၇ A G T I ( Civil ) ကျွမ်း(၄) ဆောက်လုပ်ရေး အမှတ်(၁၆၂) လက်မှတ်ကုန်းမြေနီခင်မြောက် ဒိုင်းနယ်၊ ရေနံချောင်မြို့ ၀၉-၄၅၃၈၉၄၆၇၈ ရေနံချောင်း
​မောင်အောင်ဟိန်းသက် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၅၃၈၈ ဦးနေမျိုးဝင်း ၉-၈-၁၉၉၈ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT သူဌေးကုန်းဒိုင်နယ်၊ ရေနံချောင်းမြို့ ၀၉-၂၅၉၆၄၆၈၂၅ ရေနံချောင်း
​မောင်ဝေယံမင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၉၃၂ ဦးဇော်မင်း ၂၀-၄-၁၉၉၇ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT အရှေ့အေးကုန်း စာရေးတန်းရပ် ရေနံချောင်း ၀၉-၄၀၁၆၁၇၂၃၂ ရေနံချောင်း
​မောင်ဝေမိုးအောင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၇၉၉၅ ဦးခင်မောင်ထွေး ၁၅-၉-၁၉၉၈ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT ထောက်ရှာပင်ကမ်းနီရေနံမြေ ၊ထုတ်လုပ်ရေး ၀၉-၂၅၆၃၃၀၄၅၁ ရေနံချောင်း
​မောင်ဟိန်းကိုကိုနိုင် ၈/ရနခ(နိုင်) ၁၃၇၅၀၀ ဦးသန်းနိုင် ၁-၆-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄)စက်ပြင်  ရေနံချောင်းမြို့နယ် ၊ ချောင်းနားရွာသစ်ကြီး ၀၉ - ၂၆၈၆၉၉၄၄၆ ရေနံချောင်း
​မောင်ဇော်ထက်အောင် ၈/နမန(နိုင်)၂၁၇၉၃၂ ဦးသန်းလင်း ၁၆-၄-၁၉၉၉ AGTI ( Mechnical) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး မြို့မကွက်သစ်၊နတ်မောက်မြို့ ၀၉-၂၅၉၄၅၈၈၉၅ ရေနံချောင်း
​မောင်မင်းသန့်ခိုင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၉၉၂၈ ဦးမိုးခိုင် ၆-၂-၂၀၀၀ AGTI ( Mechnical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၄၉၉)စွန်သိုက်၊သူဌေးကုန်းရပ်ကွက်၊ ရေနံချောင်း ၀၉-၇၉၀၇၄၃၃၄၉ ရေနံချောင်း
၁၀ ​မောင် ကျော်ဝဏ္ဏစိုး ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၉၀၅၇ ဦးအောင်စိုးလွင် ၆-၅-၁၉၉၈ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် ဝက်မစွက်ကျေးရွာ ၊ပေတောကျေးရွာ  ရေနံချောင်း ၀၉-၉၆၆၁၀၂၆၀၇ ရေနံချောင်း ၁၀
၁၁ ​မောင်ကြည်သာ ၈/ရနခ(နိုင်)၁၀၈၅၉၅ ဦးကြည်ဝင်း ၁၃-၃-၁၉၉၂ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် အမှတ်(၃၃၈) မြို့မတောင်ရပ်၊ ရေနံချောင်း ၀၉-၄၂၀၀၇၉၅၂၃ ရေနံချောင်း ၁၁
၁၂ ​မောင်သန်းတိုးအောင် ၈/နမန(နိုင်)၁၉၆၆၂၆ ဦးဝင်းမြင့်ဦး ၃၀-၅-၁၉၉၈ AGTI (Civil) ကျွမ်း(၄) ဆောက်လုပ်ရေး မြို့မကွက်သစ်ရပ်ကွက်၊ နတ်မောက်မြို့ ၊မကွေး ၀၉-၄၀၄၅၆၅၇၃၄ ရေနံချောင်း ၁၂
၁၃ ​မောင်ကျော်ဇင်ဝင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၉၇၈၁ ဦးအောင်ကျော်စိုး ၇-၂-၁၉၉၅ BE(Civil) ကျွမ်း(၄) ဆောက်လုပ်ရေး မြို့မမြောက်ရပ် ၊ မြို့မဈေး၊ ရေနံချောင်း ၀၉-၄၀၄၄၅၄၀၀၁ ရေနံချောင်း ၁၃
၁၄ ​မောင်မောင်ကျော်မင်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၄၁၉၇၀ ဦးမျိုးမြင့် ၄-၄-၁၉၉၆ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး ဓါတ်ခွဲကုန်းရပ်၊ ရေနံချောင်း ၀၉-၄၀၀၆၃၃၉၇၉ ရေနံချောင်း ၁၄
၁၅ ​မောင်ကျော်ဇောသန့် ၉/မတရ(နိုင်)၁၇၈၉၅၈ ဦးညွန့်ရွှေ ၉-၇-၂၀၀၀ AGTI(MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ဦးစီးအရာရှိရုံးဝန်း ၊သစ်တောဦးစီးဌာန၊ မတ္တရာမြို့ ၀၉-၄၀၂၆၂၃၂၉၂ မန္တလေး ၁၅
၁၆ ​မောင်အောင်ကို ၉/မခန(နိုင်)၂၀၈၈၃၆ ဦးတင်မြင့် ၁၂/၀၄/၁၉၉၄ A G T I ( Civil ) ကျွမ်း(၄) ဆောက်လုပ်ရေး အမှတ်( ၂၀ ) ရပ်ကွက် ၊ မြင်းခြံ ၀၉ - ၂၅၀၈၈၈၄၁၃ မန္တလေး ၁၆
၁၇ ​မောင်စည်သူနိုင် ၁/ဝမန(နိုင်)၀၉၇၇၅၄ ဦးအေးနိုင် ၆-၇-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၉၅) ရပ်ကွက် (၃)ဝိုင်းမော်မြို့ ၀၉-၇၇၄၆၅၃၆၅၇ မန္တလေး ၁၇
၁၈ မောင်ရန်နောင်တိုး ၉/မဟန(နိုင်)၀၃၉၈၉ ဦးကိုကိုနိုင် ၅-၁၀-၁၉၉၄ BE(Petro) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး မ၆၈လမ်၊ ၄၁/၄၂ လမ်းကြား ဟာအောင်မြေမြို့နယ်၊ မန္တလေး ၀၉-၇၇၀၅၅၂၂၇၆ မန္တလေး ၁၈
၁၉ ​မောင်ကျော်ဇေယျာဖြိုး ၅/ကဘလ(နိုင်)၂၃၃၁၄၇ ဦးဆောင် ၁၅-၁၁-၁၉၉၂ BTech(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၂)ရပ်ကွက်၊ ကန့်ဘလူမြို့နယ်၊ ၀၉-၉၇၇၂၄၃၈၄၅ မန္တလေး ၁၉
၂၀ ​မောင်ဇော်မျိုးဝင်း ၉/ပဥလ(နိုင်)၀၅၅၆၃၈ ဦးစိုးဝင်း(ခ) ဦးစိုးအောင် ၁၈-၅-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် ဝက်ဝံဘူတာကျေးရွာဝက်ဝံအုပ်စုကျေးရွာ ၊ ပြင်ဦးလွင်မြို့နယ် ၀၉-၆၉၃၁၇၈၃၆၂ မန္တလေး ၂၀
၂၁ ​မောင်စိုင်းရဲထွဋ်ပိုင် ၁၃/ပလန(နိုင်)၁၀၄၄၃၁ ဦးသန်းဌေး ၈-၉-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄) လျှပ်စစ် ဘုရားကြီးရပ်ကွက်၊ ပင်လောင်းမြို့၊ ရှမ်းပြည်တောင်ပိုင်း ၀၉-၆၉၁၃၄၉၀၄၈ မန္တလေး ၂၁
၂၂ ​မောင်သန့်ထက်ဟိန်း ၅/ခဥန(နိုင်)၁၁၂၆၀၇ ဦးခင်မောင်ဆန်း ၅-၇-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး ရွှေဘိုခရိုင်၊ ခင်ဦးမြို့နယ်၊ တာတိုင်းကျေးရွာ၊ စစ်ကိုင်းတိုင်း ၀၉-၉၅၅၅၀၈၈၆၁ မန္တလေး ၂၂
၂၃ ​မောင်ဌေးလွင်ဦး ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၁၄၈၇ ဦးအေးချို ၂၀-၉-၁၉၉၇ AGTI(MP) ကျွမ်း(၄)စက်ပြင် သယ်ပို့စက်ပြင်၊ လက်ပံတို ၀၉-၄၀၂၆၄၅၃၇၄ အရာတော် ၂၃
၂၄ မောင်ဖြိုးဇင်မြတ် ၈/ပခက(နိုင်)၂၆၀၅၄၉ ဦးဝင်းညွန့် ၂၉-၅-၁၉၉၄ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၂)ရပ်ကွက်၊ ဒေါင်းလှရပ်၊ ပခုက္ကူမြို့ ၀၉-၄၅၅၉၉၉၄၇၁/၀၉-၄၀၁၅၀၈၅၂၆ အရာတော် ၂၄
၂၅ ​မောင်တင်ထွဋ်နောင် ၅/ကလဝ(နိုင်)၀၅၈၅၃၆ ဦးဌေးမောင် ၂၇-၈-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၁) ဘီစမ်းရပ်ကွက်၊ ကလေးဝမြို့ ၀၉-၂၅၇၆၇၀၂၂၁ အရာတော် ၂၅
၂၆ ​မောင်အောင်မျိုးကို ၈/ပခက(နိုင်)၃၂၀၀၆၂ ဦးဇော်ထွန်း ၂၈-၅-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် ၇ လမ်း ၊ အမှတ်(၁၅)၊ ပခုက္ကူမြို့ ၀၉-၄၀၄၀၅၀၈၅၆ အရာတော် ၂၆
၂၇ ​မောင်နိုင်လင်း ၉/ညဥန(နိုင်)၁၆၀၀၉၂ ဦးတင်ထူး(ခ) ဦးဖိုးထူး ၂၇-၃-၁၉၈၇ AGTI (CNC) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ညောင်လှရွာ၊ ညောင်ဦးမြို့နယ်၊ မန္တလေး ၀၉-၄၀၆၁၃၈၀၀၄ အရာတော် ၂၇
၂၈ ​မောင်အာကာမင်းထက် ၈/ဆဖန(နိုင်)၀၈၃၄၅၃ ဦးခင်ဝင်း ၂၇-၂-၁၉၉၃ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် ယောဝရပ်ကွက်၊ ဆိပ်ဖြူ၊ မကွေးတိုင်း ၀၉-၇၈၈၈၄၄၄၈၅ အရာတော် ၂၈
၂၉ ​မောင်ဟန်ဇော်ထွန်း ၈/ရနခ(နိုင်)၁၆၆၇၈၇ ဦးအေးလှိုင် ၁၅-၁၀-၁၉၉၉ AGTI ( Mechnical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု လက်ပံတိုရေနံမြေ ၊ ဆောက်လုပ်ရေးဌာန ၀၉-၇၇၄၀၀၉၉၇၀ အရာတော် ၂၉
၃၀ ​မောင်ဇော်မင်းဦး ၉/ညဥန(နိုင်)၁၉၁၄၅၄ ဦးလှမိုး ၄-၆-၁၉၉၁ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု လက်ဝဲကျေးရွာ၊ ညောင်ဦးမြို့နယ် ၀၉-၄၂၄၂၈၃၉၃၃ အရာတော် ၃၀
၃၁ ​မောင်ကျော်မျိုးသက် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၉၉၀၆ ဦးမောင်ဖြူ ၂၀-၅-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၄)ရပ်ကွပ်၊ ဈေးသစ်အနီး မင်းဘူးမြို့ ၀၉-၄၇၂၀၁၀၈၅ မန်ရေနံမြေ ၃၁
၃၂ ​မောင်ဇော်ရဲထွဋ် ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၄၇၂ ဦးဇော်ဝင်း ၂၁-၃-၂၀၀၀ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄)စက်ပြင် မီးသတ်အရာထမ်းအိပ်ဆောင်မန်းရေနံမြေ၊ မင်းဘူးမြို့နယ် ၀၉-၇၇၇၉၂၈၃၂၅ /၀၉-၄၀၁၆၆၁၉၃၆ မန်းရေနံမြေ ၃၂
၃၃ မောင်ခန့်မှူး ၈/ပမန(နိုင်)၁၅၂၈၉၁ ဦးအေးကို ၁၂-၁၁-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ​ကျောက်ခွက်လက်ပံတိုရေနံမြေ၊ မကွေးတိုင်း  ၀၉-၉၇၇၂၃၃၀၆၄ မန်းရေနံမြေ ၃၃
၃၄ ​မောင်မျိုးသီဟ ၈/စလန(နိုင်)၁၈၉၂၇၈ ဦးခင်မောင်ဇော် ၂၅-၁၂-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် သီးကုန်းရွာ၊ စလင်းမြို့ မကွေးတိုင်းဒေသကြီး ၀၉-၇၆၆၈၀၆၁၂၈ မန်းရေနံမြေ ၃၄
၃၅ ​မောင်ခိုင်သန့်ဇင် ၈/ရနခ(နိုင်)၁၃၀၀၈၈ ဦးလှဌေး ၁၉-၇-၁၉၉၆ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT သုံးဆယ်ခြောက်ရွာ ၊ရေနံချောင်း မကွေး ၉၀၂၅၂၅၉၀၈၇၁ မန်ရေနံမြေ ၃၅
၃၆ ​မောင်ငြိမ်းချမ်းအောင် ၈/မဘန(နိုင်) ၁၁၂၁၇၆ ဦးခင်မောင်ရီ ၁၈-၈-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ကျောက်တန်းကျေးရွာ၊ မင်းဘူးမြို့နယ် ၀၉-၉၆၉၈၅၁၇၄၀ မန်းရေနံမြေ ၃၆
၃၇ ​မောင်ဇင်ကိုမင်း ၈/မလန(နိုင်)၀၉၉၄၈၆ ဦးမြင့်သိန်း ၅-၄-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၅)မန်းသံပုရာကန်၊ ရေနံချက်စက်ရုံ  ၀၉-၄၂၈၈၄၂၆၂၈ မန်းရေနံမြေ ၃၇
၃၈ ​မောင်ချမ်းပြည့်ငြိမ်း ၈/စတရ(နိုင်)၀၄၂၄၉၄ ဦးဖိုးဇုံ ၁၅-၈-၁၉၉၈ AGTI (Mechenical) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး ​တန်လည်းကျင်းကျေးရွာ‌ေစတုတ္ထရာမြို့နယ်၊ မကွေးတိုင်း ၀၉-၆၉၅၂၇၂၇၀၇ မန်းရေနံမြေ ၃၈
၃၉ ​မောင်အောင်ရဲဘော် ၈/ဆပန(နိုင်)၀၇၉၀၅၇ ဦးစိုးထွန်း ၁၉-၆-၁၉၉၄ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ပင်းတလဲရွာ၊ဆိတ်ဖြူမြို့နယ်၊ မကွေးတိုင်း ၀၉-၂၅၁၇၁၁၂၂၉ မန်းရေနံမြေ ၃၉
၄၀ မောင်ဘုန်းနိုင်ထွန်း ၈/မကန(နိုင်)၂၃၉၄၈၃ ဦးမင်းနောင် ၁-၆-၁၉၉၄ BE(Civil) ကျွမ်း(၄) ဆားတိုင်းကန်ရွာအုပ်စု၊ မကွေး ၀၉-၂၅၇၄၄၀၃၉၉ မန်းရေနံမြေ ၄၀
၄၁ ​မောင်စိန်မြင့် ၈/မကန(နိုင်)၂၅၈၅၈၉ ဦးရဲမင်းထွန်း ၁၇-၉-၁၉၉၆ AGTI(Mechenica) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ထုံးပေါက်တောအုပ်စုကျေးရွာ ကန်ရွာလေးကျေးရွာ၊မကွေး ၀၉-၇၇၂၀၄၆၈၃၅ မန်းရေနံမြေ ၄၁
၄၂ ​မောင်မင်းထင်ကို ၈/မဘန(နိုင်)၁၄၆၉၇၅ ဦးကျော်ညွန့် ၆-၇-၁၉၉၇ AGTI(Mechenica) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အိမ်ရာ(၁)မန်းရေနံမြေ၊ မင်းဘူးမြို့နယ် ၀၉-၄၂၉၈၈၅၄၂၉ မန်းရေနံမြေ ၄၂
၄၃ ​မောင်ထွန်းလှိုင်ဖြိုး ၈/စလန(နိုင်)၁၈၃၂၂၇ ဦးအောင်ရွှေ ၂၀-၆-၁၉၉၈ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT ကုန်းခြားရွာ၊ စလင်းမြို့နယ် ၀၉-၄၅၆၇၆၈၄၀၂ မန်းရေနံမြေ ၄၃
၄၄ ဦးစောလှထွန်း ၈/ဆဖန(နိုင်)၀၈၂၁၇၃ ဦးအောင်ကျော်ဝင်း ၃၀-၁၁-၁၉၉၂ BE(Mechenical) ကျွမ်းကျင်(၄)  အနောက်ပိုင်းရပ်ကွက် ၊ မကွေး ၀၉-၇၈၀၄၉၀၂၈၄ မန်းရေနံမြေ ၄၄
၄၅ ​မောင်အောင်သီဟ ၈/ခမန(နိုင်)၂၃၄၉၈၉ ဦးသန့်ဇင်ဦး ၁၄-၅-၂၀၀၀ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄)စက်ပြင် နခ(၂၄၀)ချယ်မနီကုန်း၊အမှတ်(၄)နယ်မြေ၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၂၅၆၂၀၉၈၄၇ ချောက်ရေနံ မြေ ၄၅
၄၆ ​မောင်ချမ်းမြေ့ကိုကိုနိုင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၇၈၉၀၆ ဦးသန်းနိုင် ၁-၁'၁၉၉၆ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၁၅) မြေနီကုန်း၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၂၅၉၈၂၅၈၇၁ ချောက်ရေနံ မြေ ၄၆
၄၇ ​မောင်ဟိန်းထွဋ် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၂၄၀ ဦးသန်းဝင်း ၁၂-၂-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် ဇီးကပ်စုရပ်အမှတ်(၈)နယ်မြေ၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၈၉၇၉၁၄၁၅၁ ချောက်ရေနံ မြေ ၄၇
၄၈ ​မောင်ဟိန်းတေဇာအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၃၀၄၃ ဦးဇော်သင်းကျော် ၆-၁၂-၁၉၉၉ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် အမှတ်(၄၄၄) ကွက်သစ်အရှေ့ ၊ချောက်မြို့ ၀၉-၇၉၃၅၀၀၆၂၃ ချောက်ရေနံ မြေ ၄၈
၄၉ ​မောင်စည်သူထက် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၃၀၄၈ ဦးဇော်သင်းကျော် ၃၁-၈-၁၉၉၈ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT အမှတ်(၄၄၄) ကွက်သစ်အရှေ့ ၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၇၉၃၅၀၀၆၂၃ ချောက်ရေနံ မြေ ၄၉
၅၀ ​မောင်ရန်မျိုးအောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၇၁၁၉ ဦးမျိုးလွင် ၂၇-၅-၁၉၉၈ AGTI (EC) ကျွမ်း(၄) IT အမှတ်(၅) တမာတန်း၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၇၇၇၁၂၁၁၂၈ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၀
၅၁ ​မောင်ကျော်စည်အောင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၂၄၁၅ ဦးအောင်နိုင် ၂-၈-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) နဂ-၃ ဆေးရုံဝိုင်းရပ် ၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၈၉၃၂၇၈၀၄၆ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၁
၅၂ မောင်ပြုံးဟိန်းတင် ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၄၉၂၄ ဦးသန်းဦး ၂၉-၁-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) အမှတ်(၅)နယ်မြေ ၊ ရွှေသူဌေးကုန်းရပ်ကွက် ၀၉-၄၀၁၅၈၂၂၀၂ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၂
၅၃ ​မောင်ချမ်းမြင့်ငြိမ်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၉၆၈၄၈ ဦးမြင့်ဌေး ၂၉-၅-၁၉၉၈ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄)ဖြန့် အမှတ်(၁၅) စံပမြို့သစ် ချောက်မြို့ ၀၉-၇၇၇၁၁၅၃၄၂ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၃
၅၄ ​မောင်ဝေလျှံဖြိုး ၈/ခမန(နိုင်)၁၈၁၉၁၅ ဦးအေးကို ၅-၈-၁၉၉၀ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) ​ အိမ်အမှတ်(၆)(၁၀) ရပ်ကွက်၊ အေးစေတီရပ် ၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၄၄၄၆၉၀၁၃၂ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၄
၅၅ ​မောင်အောင်မင်းမင်း ၈/ခမန(နိုင်)၂၁၂၀၀၃ ဦးသိန်းတန် ၉-၁၁-၁၉၉၅ AGTI ( Mechnical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု နင(၁၅)အမှတ်(၅) ရွှေသူဌေးကုန်း၊ ချောက်မြို့ ၀၉-၉၆၉၆၀၉၂၉၈၃ ချောက်ရေနံ မြေ ၅၅
၅၆ ​မောင်ဟိန်းထက်လင်း ၈/ခမန(နိုင်)၁၆၂၀၉၆ ဦးနေလင်း ၂၅-၂-၁၉၉၁ AGTI (MP) BE(Mechatronics) ကျွမ်း(၄) အမှတ်(၄၄၁)သရက်တောမြောက်ရပ်၊ ကြည်မြင်တိုင်း၊ရန်ကုန် ၀၉-၇၈၉၀၃၈၂၂၈ ရန်ကုန် စိမ်းလဲ့မေ ၅၆
၅၇ ​မောင်ဇေယျာဖြိုးမောင် ၁၂/ဥကတ(နိုင်)၁၇၈၆၄၂ ဦးရင်မောင် ၂-၅-၁၉၉၅ BE(Mechatronics) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ​အမှတ်(၁၁၉၂) ရတနာလမ်း(၁၃)ရပ်ကွက် တောင်ဥက္ကလာပမြို့နယ်၊ ရန်ကုန်တိုင်း ၀၉-၅၁၇၆၃၇၀ ရန်ကုန် စိမ်းလဲ့မေ ၅၇
၅၈ မောင်မိုးမြင့်ဦး ၁၂/လကန(နိုင်)၂၁၃၇၈၀ ဦးမြင့်စိုး ၂-၆-၁၉၉၃ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အင်းတိုင်းစံပြကျေးရွာ ဇေယျာမြင့်(၃)လှည်းကူး၊ ရန်ကုန် ၀၉-၂၆၈၇၇၈၃၄၆ ရန်ကုန် စိမ်းလဲမေ ၅၈
၅၉ ​မောင်ကောင်းထွဋ်အောင် ၁၂/အလက(နိုင်)၀၄၄၂၂၂ ဦးမောင်ပိုက် ၉-၆-၁၉၉၂ A G T I (chemical) ကျွမ်း(၄) က/၂၃ လျှပ်စစ်ရိပ်သာကျောင်းလမ်းအလုံရန်ကုန် ၀၉-၂၆၀၀၄၄၉၇၅ ရန်ကုန် စိမ်းလဲ့မေ ၅၉
၆၀ ​မောင်မြင့်သူ ၅/စလက(နိုင်)၀၈၈၄၆၈ ဦးဆိုင်မောင် ၁၀-၁၁-၁၉၉၀ BE(Petro) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး အမှတ်(၃၅)အေ စမ်းချောင်း ၀၉-၇၉၈၅၅၉၂၅၁ ရန်ကုန် စိမ်းလဲ့မေ ၆၀
၆၁ ​မောင်ကောင်းထက် ၇/ပတတ(နိုင်)၁၁၉၉၉၆ ဦးကျော်သူရ ၁၉-၅-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) (၁၉)လမ်းနွယ်ချို(၁)ရပ်ကွက်ပေါင်းတည်မြို့ ၀၉-၄၀၀၇၂၁၂၈၆ ပြည်ရေနံမြေ ၆၁
၆၂ ​မောင်အောင်ထက်ထွန်း ၇/သဝတ(နိုင်)၁၂၉၃၀၉ ဦးထွန်းလေး ၆-၇-၁၉၉၇ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ဇိမ်ဇာကျေးရွာ ၊ သာယာဝတီမြို့နယ် ၀၉- ၇၉၂၄၅၀၂၃၇ ပြည်ရေနံမြေ ၆၂
၆၃ ​မောင်သူရကျော် ၇/ရတန(နိုင်)၁၂၀၇၀၇ ဦးလှမိုး ၁၂-၄-၁၉၉၃ AGTI (Petro) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး သရက်တော်ရပ်ကွက်၊  နှပ်တန်းလမ်း ၊ ရွှေတောင် ၀၉-၂၆၄၇၀၇၀၄၅ ပြည်ရေနံမြေ ၆၃
၆၄ ​မောင်အောင်ပြည့်ဖြိုး ၇/အဖန(နိုင်)၀၉၃၄၇၆ ဦးဝင်းနိုင် ၂၂-၁၁-၁၉၉၁ BE(Petro) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး သစ်အိမ်ကုန်းရွာအုတ်ဖိုမြို့နယ် ၀၉-၄၂၃၇၁၂၆၆၅ ပြည်ရေနံမြေ ၆၄
၆၅ ​မောင်နောင်နောင် ၇/ပတန(နိုင်)၁၃၉၄၈၀ ဦးတင်ခိုင် ၁၇-၄-၁၉၉၁ BTech(Petro) ကျွမ်း(၄) တူးဖော်ရေး သီးကုန်းကျေးရွာ၊ပဲခူးတိုင်း ၀၉-၄၄၇၄၁၁၅၉၀ ပြည်ရေနံမြေ ၆၅
၆၆ ​မောင်အောင်မိုးမြင့် ၉/ပမန(နိုင်)၂၃၆၆၈၄ ဦးခင်မောင် ၄-၆-၁၉၉၆ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု တီကျစ်ကျောက်မီးသွေးသုံးရေနွေးငွေ့ဓာတ်အားပေးစက်ရုံး၊ပင်လောင်းမြို့နယ် ၀၉-၂၅၅၃၆၉၈၁၁ နေပြည်တော် ၆၆
၆၇ ​မောင်နေလင်းဇော် ၇/တငန(နိုင်)၂၀၀၈၈၀ ဦးမောင်မောင် ၂၆-၄-၁၉၉၆ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ဒိုးသောင်းကျေးရွာ၊ တောင်ငူမြို့နယ် ၀၉-၇၇၅၈၇၃၀၂၄ နေပြည်တော် ၆၇
၆၈ ​မောင်အာကာဦး ၉/ဥတသ(နိုင်)၀၀၇၉၄၃ ဦးမြင့်ဝင်း ၇-၆-၁၉၉၅ A G T I ( Civil ) ကျွမ်း(၄) သရက်တောကျေးရွာ၊ ဥတ္တသီရိမြို့နယ် ၀၉-၄၂၂၂၃၂၄၈၄ နေပြည်တော် ၆၈
၆၉ ​မောင်လင်းထူး ၉/သစန(နိုင်)၁၅၈၁၈၁ ဦးမြင့်နွယ် ၃၀-၅-၁၉၉၅ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အုတ်ကျင်းကျေးရွာ၊ ပြည်ညောင်းအုပ်စုသာစည်မြို့နယ် ၀၉-၂၅၈၄၈၇၇၉၃ နေပြည်တော် ၆၉
၇၀ ​မောင်ဖြိုးမောင်မောင် ၉/ပမန(နိုင်)၂၆၆၂၁၁ ဦးဌေးလွင် ၃၁-၇-၁၉၉၁ AGTI (CNC) ကျွမ်း(၄) စက်မှု အမှတ်(၁၄)/၄၉၃)ပေါင်းလောင်း(၅)လမ်း၊ ပျဉ်းမနားမြို့ ၀၉-၄၂၀၇၁၇၂၄၀ နေပြည်တော် ၇၀
၇၁ ​မောင်အောင်သော်ထွန်း ၉/မထလ(နိုင်)၃၂၅၄၀၈ ဦးရဲမင်းထွန်း ၁၄-၅-၁၉၉၉ AGTI    (Mechenica) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ကန်းတော်ရွာ၊ မိထ္ထီလာ ၀၉-၄၀၂၅၄၂၆၃၂ နေပြည်တော် ၇၁
၇၂ ​မောင်ကျော်ဝေလွင် ၉/တကန(နိုင်)၂၁၇၆၆၅ ဦးမာဒန် ၁၂-၁၁-၁၉၉၆ AGTI (EP) ကျွမ်း(၄) လျှပ်စစ် တိုက်(၄၃၁၂)အခန်း(၃၃) သုခသိဒ္ဓိရပ်ကွက်၊ နေပြည်တော် ၀၉-၂၅၀၂၀၁၂၀၁ နေပြည်တော် ၇၂
၇၃ ​မောင်အာကာဖြိုးကျော် ၈/သရန(နိုင်)၁၀၀၄၄၃ ဦးအောင်မြင့်ကျော် ၆-၇-၁၉၉၈ AGTI (MP) ကျွမ်း(၄) စက်မှု ကျွန်းသာယာ(၂)လမ်းဆက်သွယ်ရေးရုံးလမ်း၊ သရက်မြို့ ၀၉-၂၆၂၉၀၃၅၇၉/ ၀၉-၄၂၈၈၅၀၂၂၇ မြန်အောင် ရေနံမြေ ၇၃
၇၄ ​မောင်ကျော်ဘုန်းဌေး ၁၄/မအန(နိုင်)၂၁၇၂၈၈ ဦးဌေးဝင်း ၁၁-၅-၁၉၉၂ BE(Mechenical) ကျွမ်း(၄) စက်မှု နဂ(၁၄)စာရေးလိုင်း မြန်အောင်ရေနံမြေ  ၀၉-၉၇၇၂၁၃၀၆၉ မြန်အောင် ရေနံမြေ ၇၄
13-May-2020